Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uludağ’da Tek İhtiyaç Kar Yağışı

Uludağ’da Tek İhtiyaç Kar Yağışı
TÜRKİYE’nin turizm cenneti Uludağ’da yılbaşı hazırlıkları tamamlanırken bu geceden itibaren kar yağışının beklendiği ’Beyaz cennet’ bugün bahardan kalma güneşli bir gün görüldü.

 

Hava sıcaklığının en düşük eksi 3 derece olduğu Uludağ’da bu geceden itibaren kar bekleniyor. Yılbaşına sayılı günler kala Uludağ’da yeni yıl hazırlıkları tamamlandı. Bu geceden itibaren kar yağışının beklendiği Uludağ’da bahardan kalma güneşli bir gün görüldü.
 
KAR OLMAYINCA TELESİYEJİ TERCİH ETTİLER
 
Uludağ’a gelen bazı kişiler ve Arap turistler Uludağ’da kar olmayınca kayak yapamadı. Kar motorlarının da kar olmadığı için çalışmadığı Uludağ’da tatilciler telesiyeje binmeyi tercih etti. Uludağ manzarasını izleyen vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
5 BİN DOLARLIK ODALAR AYLAR ÖNCESİNDEN TÜKENDİ
 
Yılbaşı için hazırlanan paket program kapsamınrda otellerindeki 5 bin dolaklık odaların günler öncesinden rezerve edildiğini söyleyen Ağaoğlu Otel Halkla İlişkiler Yönetmeni Gül Kaya, şöyle dedi:
 
"Odalarımızda tüm müşterilerimizin rahat etmesini sağlayacak tüm imkanlar var. Odalarımız genellikle pist ve dağ manzaralıdır. Otelde odalar bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişiyor. Bu odalar özel suit odalar."
 
YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
 
Diğer yandan Uludağ’da yol genişletme çalışmaları devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı iş makineleri hafriyat çalışması yaptı. Ekipler, önümüzdeki günlerde genişletilen alanlarda asfaltlama çalışması yapacak.

Yayın Tarihi : 29.12.2015 : 15:43

Etiketler : Yeni    Yıla    Hazırlanan    Uludağda    Sadece    Kar    Bekleniyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2692
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN