Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altay Engellilerle Buluştu

Altay Engellilerle Buluştu
Altay yönetimi, Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek siyah beyazlı kulüp adına çeşitli spor branşlarında yarışan engelli öğrencilerle bir araya geldi.

 

Başkan Cihangir Marmara, Asbaşkan Alex Padulano ile Teknik İşler ve Tesisler Sorumlusu Cüneyt Oğuz, Bornova’da yaklaşık 60 engelliye eğitim veren merkezi ziyaret ederek öğrencilere Altay temalı şapka, defter, çıkarma, kaplama kağıdı gibi hediyeler verdi. Altay heyetiyle ile hatıra fotoğrafı çekilen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.
 
2011 yılında Fahriye Tuğcu Gönen tarafından kurulan Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’deki Altay lisanslı özel sporcuların Beden Eğitimi Öğretmeni Ayfer Ergezen yönetiminde basketbol, futbol, atletizm ve masa tenisi gibi branşlarda mücadele ettiğini ve önemli başarılara imza attığını dile getiren Teknik İşler Sorumlusu Cüneyt Oğuz, "Engelli olmak ayıp değil, her insan bir engelli adayıdır. Özel öğrencilerimizi iç saha maçlarımızda misafir edeceğiz. Altay kulübü olarak sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 29.12.2015 : 13:10

Etiketler : Altay    Engellilerle    Buluştu    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7793
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN