Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vizyon Tarihi Ertelendi

Vizyon Tarihi Ertelendi
Charlie Hunnam başrollü King Arthur'un vizyon tarihi 1 yıl ileriye gitti.

 

Sons of Anarchy'nin gözde yıldızı Charlie Hunnam'ın başrolünü üstlendiği King Arthur filminin vizyon tarihi 22 Temmuz 2016'dan 17 Şubat 2017'ye ötelendi.
 
Önceki vizyon tarihinde 20th Century Fox’un Buz Devri 5'i ve Paramount Pictures’ın Star Trek Sonsuzluk'u ile çakışan film, yeni vizyon tarihi ile 20th Century Fox’un Maze Runner: The Death Cure ve Sony’nin Bad Boys III filmleri ile mücadele etmek zorunda kalacak. Karşılaştırmaya baktığımızda filmin risk almaktan kaçındığını görebiliriz. Toplamda 6 film olarak düşünülen Kral Arthur serisi bilinen efsaneyi farklı bir açıdan anlatma amacı güdüyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie filmle ilgili Entertainment Weekly'ye verdiği demeçte salt iyilerin her zaman sıkıcı olduğunu, ve Arthur'a daha cesur bir yorum getirebilmek için Hunnam'ı tercih ettiğini açıklamıştı. Richie'nin temel aldığı Kral Arthur bebek yaşta yetim kalıp 3 hayat kadını tarafından büyütülen ve yaşadığı sokağı korumakla görevli bir karakter olacak. Hunnam rolüyle ilgili olarak, "Biraz kaba bir karakter ama bir mücadeleci. Bir dolandırıcı ve sokak çocuğu. İnsanların sandığından çok daha keskin uçları var. Klasik Guy Ritchie tarzı bir portre" diye konuşmuştu.
 
Film yeni vizyoon tarihi 17 Şubat 2017'de Amerika'da seyircileriyle buluşacak.

Yayın Tarihi : 29.12.2015 : 09:35

Etiketler : vizyon    Sons of Anarchy    Sons of Anarchy    King Arthur    film    Maze Runner    Star Trek Sonsuzluk    Buz Devri 5    film    Amerika    Guy Ritchie       


Yorumlar

7540
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN