Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Antalya’da Korsan Gösteriye Müdahale

Antalya’da Korsan Gösteriye  Müdahale
Antalya’da, Uludere (Roboski) olaylarının yıl dönümünde Kepez HDP İlçe Binası’nın önünde toplanan grubu, polis, TOMA ile müdahale ederek dağıttı.

 

Şırnak’ın Uludere İlçesi’nde 4 yıl önce 34 kişinin hayatını kaybettiği olayların yıl dönümü nedeniyle yaklaşık 50 kişilik grup, saat 20.00 sıralarında Mehmet Atay Caddesi’ndeki HDP Kepez İlçe Binası’nın önünde toplandı. Sloganlar atarak Kepez Polis Merkezi Müdürlüğü’ne doğru ilerlemeye başlayan gruba, polis, dağılması yönünde ikazda bulundu. Grup dağılmayınca çevik kuvvet ekipleri TOMA ile müdahale etti. Bazı eylemciler TOMA’lara molotofkokteyli ve taş atarak ara sokaklara kaçtı. Ara sokakları kontrol altına alan polis, göstericilerin yeniden toplanmasına izin vermedi. Sokak aralarında molotofkokteyli hazırlamada kullanılan şişeleri ve benzin bulan polis ekipleri, inceleme yapmaları için olay yeri inceleme ekiplerini çağırdı. 
 
MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ DÜŞEREK YARALANDI
 
Diğer yandan olaylar sırasında TOMA’nın sıktığı su nedeniyle kayganlaşan yolda, motosikletiyle seyreden bir kişi, aracın hakimiyetini kaybederek düştü. Çeşitli yerlerinde oluşan sıyrıklar nedeniyle hafif yaralanan motosiklet sürücüsüne polis ekipleri yardım etti. Olayların ardından cadde ve sokaklardaki taş ve cam kırıkları belediyenin temizlik görevlilerince temizledi.

Yayın Tarihi : 29.12.2015 : 00:04

Etiketler : Antalyada    Korsan    Gösteriye    Polis    Müdahale    Etti    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7071
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN