Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’da Örnek Tablo

Karşıyaka’da Örnek Tablo
Karşıyaka Spor Kulübü’nde yarın yapılacak olağanüstü kongre öncesi başkan adayları Fatih Diniz ve Mutlu Altuğ, Taraftarlar Derneği’nin düzenlediği gecede bir araya geldi. Bostanlı Altınbalık Restoran’daki gecede iki aday kongre sonrası güç birliği mesajı vererek birlikte Kaf-Kaf çekti.

 

PTT 1. Lig’de düşme hattında yer alan futbol takımının çok sıkıntılı bir süreçten geçtiğini söyleyen Fatih Diniz, “Ligde ikinci yarı çok daha zor geçecek. Şu an 13 puandayız ama ortada alınmamış 51 puan daha var. Rakip de olsak hepimiz dostuz, arkadaşız. Seçimden sonra kongreden omuz omuza çıkıp takımın kurtuluşu için mücadele edeceğiz. Ortak liste konusunu kongre öncesi yeniden görüşürüz” dedi.
 
Mutlu Altuğ ise, “Biz son ana kadar tek liste olmasından yanayız. Kongreden Fatih Diniz’in başkanlığa da çıksa ona destek olacağım. Onun da bize destek olacağını biliyoruz” diye konuştu. Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı ise, “Biz kongreye tek adayla, ortak bir şekilde gidilmesini istiyoruz. Dernek olarak desteğimiz inandığımız eski başkanımız Fatih Diniz’den yana. Ancak kongreden Mutlu Altuğ’un başkanlığı da çıksa destek olacağız” diye konuştu.

Yayın Tarihi : 28.12.2015 : 21:43

Etiketler : Karşıyakada    Örnek    Tablo    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7761
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN