Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yılbaşı Programları İptal Edildi

Yılbaşı Programları İptal Edildi
TSK, 2016'daki yılbaşı programlarının iptal edildiğini duyurdu. 2012 yılında yaşanan Van depremi sonrasında da yılbaşı programları iptal edilmişti.

 

Genelkurmay Başkanlığı Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertugrulgazi Özkürkçü, Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki tüm sosyal faaliyet ve eğlencelerin, ülkenin içinde bulunduğu koşullar, halkın ve askerlerin bu tür olaylar karşısında gösterdiği hassasiyet göz önünde bulundurularak planlandığını belirterek, Van depreminde verilen kayıplar ve bölgede yaşanan acılar nedeniyle 2012 yılbaşı programlarının iptal edildiğini hatırlattı.
 
15 Aralık 2015 tarihinden itibaren Şırnak'ın Cizre, Silopi ile Diyarbakır'ın Sur ilçelerinde devam eden operasyonlara katılan devam birliklerin yüksek bir moral, büyük bir özveri ve uyum içinde tek vücut görevlerini yerine getirdiğini ifade eden Tuğgeneral Özkürkçü, terörle mücadele sırasında şehit olan ve yaralanan askerler ile terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle bölgede zor günler geçiren vatandaşlara saygının ifadesi olarak TSK'daki 2016 yılbaşı programlarının iptal edildiğini açıkladı.

Yayın Tarihi : 28.12.2015 : 12:27

Etiketler : TSK    Türk Silahlı Kuvvetleri    yılbaşı    yeni yıl    program    iptal    van depremi    cizre    silopi    sur    operasyon       


Yorumlar

4317
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN