Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Ateşi İzmir'e Düştü

Şırnak’ın Cizre ilçesinde, zırhlı aracın geçişinde meydana gelen patlamada şehit olan uzman çavuş Necati Yenikapı’nın İzmir’deki baba ocağına ateş düştü. Şehit Yenikapı’nın Facebook mesajı ise yürek yaktı.

 

Cizre’de zırhlı aracın geçişi sırasında meydana gelen patlamadan şehit olan 3 uzman çavuştan biri Necati Yenikapı’nın Buca Yaylacık’taki baba ocağına ateş düştü.

Şehit olan 3 askerden İzmirli Necati Yenikapı'nın baba ocağında yas var.

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Şırnak'ın Cizre ilçesinde güvenlik kuvvetleri tarafından teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için devam eden operasyonlarda teröristler tarafından döşenen patlayıcının zırhlı araç geçişinde patlaması sonucu 3 asker şehit oldu. Patlama sırasında şehit olan er Necati Yenikapı'nın İzmir Buca'daki evinde yas hakim. Askeri yetkililer, şehit er Yenikapı'nın ailesine acı haberi sağlık ekipleriyle birlikte verdi. Haberin ardından şehidin evine Türk bayrağı asılırken, haberi duyan sevenleri ise eve akın etti.

Öte yandan şehit asker Yenikapı’nın Facebook mesajı ise yürek yaktı.

Saldırıyı gerçekleştiren PKK'lıları etkisiz hale getirmek için Nur Mahallesi'nde operasyon yoğunlaştırıldı.

Yayın Tarihi : 27.12.2015 : 23:40

Etiketler : haber    haberler    şehit    ateşi    izmire    düştü    izmir    buca    Necati Yenikapı    kanalben    ben tv       


Yorumlar

7303
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN