Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Serintepe Kanderespor’dan Teşekkür Ziyareti

Serintepe Kanderespor’dan Teşekkür Ziyareti
U15 Ege Bölge Şampiyonası ve Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek olan İzmir şampiyonu Serintepe Kanderespor, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Kendilerine verilen maddi ve manevi destek için Bornova Belediyesi’ne teşekkür eden kulüp yöneticileri, şampiyonluk sözü verdi.

 

 
Geçen yıl U14 yaş grubunda İzmir birincisi olarak Türkiye finallerine giden ve 6 bin 312 takım arasında Türkiye 8’incisi olan Serintepe Kanderespor, bu yıl U15 yaş grubunda da İzmir birincisi oldu. Serintepe Kanderespor yöneticileri oyuncularla birlikte Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Kulüp yöneticileri verdiği destek nedeniyle Başkan Atila’ya teşekkür etti. Bornova Kulüpler Birliği Başkanı Efkan Muhtar’ın da katıldığı ziyarette Antrenör Yasin Karakaş, Kulüp yöneticisi Zeki Bulut ve Kulüp Başkanı Orhan Karakaş yaptıkları faaliyetler hakkında Başkan Atila’ya bilgi verdi. Mart ayında yapılacak olan Ege Bölge Şampiyonası’na hazırlandıklarını belirten kulüp yöneticileri hedeflerinin U15’te Türkiye şampiyonu olmak olduğunu belirtti.
 
Bornova’nın Türkiye sınırları içerisinde en çok amatör kulüp bulunan ilçelerden biri olduğuna dikkat çeken Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "İmkanlar ve yasalar çerçevesinde kulüplere destek olmaya çalışıyoruz. Serintepe Kanderespor’u elde ettiği başarılardan dolayı kutluyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 27.12.2015 : 11:14

Etiketler : Serintepe    Kanderespordan    Teşekkür    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

7409
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN