Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yaşam Mücadelesi Veriyorlar

Yaşam Mücadelesi Veriyorlar
Kahramanmaraş’ta, sara hastası 37 yaşındaki Fadime Boz ile 11 yaşındaki oğlu Cüneyt, elektriği olmayan kulübede yaşam mücadelesi veriyor.

 

Eşi Hurşit Göçer’in 2 yıl önce yaşamını yitirmesinin ardından sara nöbeti geçirip ateşin üzerine bayılması sonucu yüzünün bir bölümü yanan Fadime Boz ile okula gitmeyen oğlu Cüneyt, Kanuni Mahallesi’nde suyu ve elektriği bulunmayan tek oda halinde yapılan beton kulübede yaşam mücadelesi veriyor. Yatak ve yorgan dışında içerisinde ısınacak hiç bir şey bulunmayan kulübede kalan Fadime Boz ve oğlu Cüneyt, komşularının yardımıyla karınlarını doyuruyor ve yaktıkları ateşin önünde ısınıyor.
 
Geliri bulunmadığını ve soğukta üşüdüklerini söyleyen Fadime Boz, kendilerine yardım eli uzatılmasını isteyerek "Eşim hastaydı ve 2 yıl önce öldü. Biz de burada kalıyoruz. Üşüyoruz ama yapacak bir şeyimiz yok. Ben de, oğlum da hasta. Yemek yapmıyorum, açım. Komşularım ne getirirlerse onu yiyoruz" dedi.
 
Mahalle sakinlerini anne ve oğluna kendilerinin yemek verdiğini ancak yetkililerin gerekli ihtiyaçları için aileye yardımcı olmasını istedi.

Yayın Tarihi : 26.12.2015 : 15:53

Etiketler : Sara    Hastası    Kadın    İle    Oğlunun    Kulübedeki    Yaşam    Mücadelesi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN