Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Geleceğin Mühendisleri Minik Kalpleri Isıttı

Geleceğin Mühendisleri Minik Kalpleri Isıttı
Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Mühendislik Fakültesi bünyesinde kurulan Engineering Society (ENSO) Kulübü öğrencileri ’Minik Kalpler Projesi’ kapsamında ekonomik durumu yetersiz ve ihtiyaç sahibi 82 ilkokul öğrencisine mont, bot, çanta ile kırtasiye ve spor malzemeleri yardımında bulundu.

 

Manisa CBÜ Mühendislik Fakültesi bünyesinde kurulan ENSO Kulübü öğrencileri ’Minik Kalpler Projesi’ kapsamında kendi cep harçlıklarından ve hayırsever vatandaşlardan toplayarak oluşturdukları bütçeyle ekonomik durumu yetersiz ve ihtiyaç sahibi 82 ilkokul öğrencisine mont, bot, çanta ile kırtasiye ve spor malzemeleri yardımında bulundu.
 
Yunusemre İlçesi Manisa Tarzanı Ahmet Bedevi İlkokulu’nda düzenlenen törenle, öğrencilere eşyaları verildi. Törene CBÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Atik ve eşi AK Parti Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı Nilgün Atik, Okul Müdürü Erhan Çil, yardımda emeği geçen Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Şahin Göz, ENSO Kulübü öğrencileri ve ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencileri velileri ile katıldı.
 
Manisa Tarzanı Ahmet Bedevi İlkokulu Müdürü Erhan Çil, Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin 1 ay önce okullarını ziyaret ettiğini belirterek "Okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulunmak istediklerini söylediler. İsimlerini belirlediğimiz 82 öğrenci için topladıkları yardımlar dağıtıma hazır hale getirildi. Kendilerine çok teşekkür ederim" dedi.
 
CBÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Atik ise, "Bu tür güzel faaliyetlerle zannediyorum üniversite ile şehir kaynaşacak. Bu organizasyon bizi birbirimize bağlayacak" diye konuştu. Konuşmaların ardından minik öğrencilere yardımları yapıldı. Yardımların ardından ENSO Kulübü öğrencileri yardımda bulunduğu minik öğrenciler ile müzik eşliğinde halay çekti.
 
FOTOĞRAF

Yayın Tarihi : 26.12.2015 : 15:52

Etiketler : Geleceğin    Mühendisleri    Minik    Kalpleri    Isıttı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9948
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN