Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Avatar Geri Dönüyor

Avatar Geri Dönüyor
Star Wars gibi büyük bir film daha yeni vizyona girmişken hemen ardından yine başka büyük bir yapımın haberini aldık.

 

Tek bir filmden seriye dönüşecek olan Avatar'ın usta yönetmeni James Cameron, Montreal Gazette'ye yaptığı açıklamasında "Hedef 2017 yılbaşı. En azından bizim duyurduğumuz tarih bu. Ama bunun filmleri birer yıl arayla yapmamız kadar önemli olduğunu düşünmüyorum. Her film birbirinden ayrı ancak hepsi daha büyük bir hikayenin parçası.Çok zorlu bir görev olan tasarım hemen hemen bitti. Bu iki süren bir çalışma programı gerektiriyordu. Pandora dünyasının içinde göreceğiniz bütün yaratıkları, manzaraları ve yeni dünyaların tasarımlarını tamamladık. Senaryo yazımı bitmek üzere olsada devam ediyor. Teknolojik altyapı ve sahne planlaması tamamlandı. Artık hazırız" dedi.
 
Bu sene başında yayılan bir habere göre Avatar 2'nin vizyon tarihi Aralık 2016'dan Aralık 2017'ye çekilmişti. Ancak Cameron'un filmlerin birer yıl ara ile gelmelerinin daha önemli olmasını söylemesi serinin yıllık kaymalar yaşamasına sebep olabilir. Filmin başrollerinde ilk filmden aşina olduğumuz Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Sam Worthington üstleniyor.

Yayın Tarihi : 26.12.2015 : 09:58

Etiketler : Star Wars    James Cameron    Montreal Gazette    Avatar 2    2017 yılbaşı    zaman    film    efsane    ünlü    yönetmen    Teknoloji   


Yorumlar

2074
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN