Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tapu Sevinci Yaşadılar

Tapu Sevinci Yaşadılar
İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde CHP’li eski Belediye Başkanı Bekir Keskin döneminde yapımı başlatılan Saraçoğlu Toplu Konutları 3. Etabı’ndaki 99’ar metrekarelik 15 dairenin tapu ve anahtar teslimi törenle yapıldı.

 

Ödemiş Nikah Salonu’nda yapılan tapu teslim törenine, AK Partili Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Belediye Başkan yardımcısı Halil Güler, AK Partili Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, büyük bir mutlulukla, gecikmeli de olsa daire sahiplerinin tapularını dağıtacaklarını belirtip, "Öncelikle tapuları teslim edeceğimiz daire sahiplerinden özür diliyorum. Sizlere verdiğimiz tarihte daireleri teslim etmeyi çok istemiştik. Özellikle de geçen Kurban Bayramı’nda sizlere çifte bayram yaşatmak istemiştik. Ufak tefek eksiklikleri gerek bizim gerekse ilgili firmadan kaynaklanan dolayı bitiremedik. Bu aşamada sizlerde yoruldunuz, bizlerde. Ama er geç bunu tamamlamanın mutluluğu içerisindeyi" dedi.
 
"EMEKLİLER İÇİN DE KONUT YAPACAĞIZ"
 
Kısa bir süre içerisinde TOKİ ile birlikte emeklilere yönelik konut yapım işine başlayacaklarını belirten Başkan Badem, "Hükümetimizin son seçimlerde vaadettği çok ciddi anlamda ses getiren, cüzi taksitlerle olabilecek, konutlarla ilgili çalışmalar vardı. Peşine düştüğümüz bir Hazine arazisi var. Orayı aldığımızda da o işe başlayacağız" diye konuştu.
 
Konuşmasını ardından Başkan Badem, eşi Nevin Badem ve Ödemiş Tapu Müdürü Ethem Yalçın ile hak sahiplerine 3 oda 1 salon olan dairelerin tapularını ve anahtarlarını dağıttı. Tapularını alan hak sapipleri büyük sevinç yaşadı.

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 19:42

Etiketler : Tapu    Sevinci    Yaşadılar    Bölge   


Yorumlar

2297
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN