Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Facebook’ta Maskeli Eylem

Facebook’ta Maskeli Eylem
Düzce’yi Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği üyeleri, maske takarak çektirdikleri fotoğrafları, sosyal medya hesaplarına koyarak, kış mevsimi ile birlikte kentte artan hava kirliliğine dikkat çekti.

 

Sivil toplum kuruluşları, kentteki hava kirliliğine çözüm bulunması için çeşitli toplantılarda bir araya gelirken, Düzce’yi Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği, hava kirliliğine karşı sosyal medya üzerinde eylem başlattı. Dernek üyeleri, maske takarak çektirdikleri fotoğrafları sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta profil fotoğrafı yapıp, "Kanser olmak kaderimiz değil, temiz hava solumak istiyoruz" yazdı. Dernek Başkanı Cemal Aksan, Düzce’yi nefes alınabilir bir şehir haline getirmeleri için idarecileri göreve davet ettiklerini belirterek, şöyle dedi:
 
"Bu sorunu görmezden gelmenin halkın sağlığı ile oynamak anlamına geleceği tereddütsüzdür. Düzce’nin yaşanabilir bir şehre, nefes alınabilir bir havaya sahip olabilmesi için oluşturduğumuz komisyon aracılığıyla her türlü girişimi başlatacağımızı Düzce halkına duyuruyoruz. Buradaki önemli husus Düzce Halkının soruna sahip çıkmasıdır. Sorun hepimizin sorunu ise çözüm için hep birlikte hareket etmeliyiz. Biz, hava kirliliğine dikkat çekmek amacı ile sosyal medya profil fotoğraflarımızı maskeli fotoğraflarımızla donatarak eylem başlattık. Herkesin bu eyleme destek vermesini istiyoruz."
 
 

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 16:42

Etiketler : Facebookta    Hava    Kirliliğine    Karşı    Maskeli    Eylem    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9219
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN