Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şanlıurfa’da Sır Kayıp

Şanlıurfa’da Sır Kayıp
Şanlıurfa’da 18 yıllık evli Fahriye Oral, iddiaya göre 15 bin liralık altın ve 8 ve 10 yaşındaki 2 oğluyla birlikte ortadan kayboldu.

 

Resmi bir kurumda memur olarak çalışan Fehmi Oral, 18 yıllık eşi Fahriye ile oğulları 10 yaşındaki Deniz ve 8 yaşındaki Umut’un 17 Aralık’ta ortadan kaybolduğunu söyledi. Kendi yaptığı araştırmada sonuç alamayan ve polise kayıp başvurusunda bulunan Fehmi Oral, şimdi elinde fotoğrafını göstererek sokak sokak eşi ve çocuklarına ulaşmak için çabalıyor.
 
Eşiyle herhangi bir sorunlarının olmadığını öne süren Fehmi Oral, eşi ve çocuklarının hayatlarından endişe duyduğunu belirterek şöyle dedi:
 
"18 yıldır evliyiz. Eşim ve çocuklarımla herhangi bir problemim, sorunum yoktu. 17 Aralık’ta eve geldiğimde eşim Fahriye, çocuklarım ve zor günler için biriktirdiğimiz 15 bin lira değerinde altınlarımızın yerinde olmadığını fark edince polise başvurdum. Bir haftadır aramadık, sormadık yer bırakmadım. Eşimi birisi mi kandırdı, yoksa kaçırdılar mı bilmiyorum. Biran önce kaybolan eşim ve çocuklarımın bulunmasını istiyorum."
 
 

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 16:21

Etiketler : Şanlıurfada    Yıllık    Evli    Kadın    Çocuğu    Altınlarla    Ortadan    Kayboldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6830
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN