Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yarışmanın Ödüllerini Verdi

Yarışmanın Ödüllerini Verdi
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir’de ’Türk Dünyası Bilim Olimpiyatı’ kapsamında düzenlenen proje yarışmasında dereceye girenlerin ödüllerini verdi.

 

Türk Dünyası Vakfı tarafından 12 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen 2’nci Türk Dünyası Bilim Olimpiyatı’nın kapanış ve ödül töreni Eskişehir Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Törene Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Vali Güngör Azim Tuna, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Naci Gündoğan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen ile çok sayıda kişi katıldı.
 
Bakan Nabi Avcı törende yaptığı konuşmada, "Burada çok güzel dostluklar oluştu. Yunus Emre’mizin dediği gibi geldik tanış olduk, inşallah işi kolay kılarız. Bu şölenin düzenlenmesinde emeği teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek sene ve önümüzdeki yıllarda çok daha kapsamlı ve çok daha büyük katılımlı şölenlerimiz devam edecek" dedi.
 
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, konuşmasının ardından proje yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi, projelerin yer aldığı sergileri gezdi. Avcı, salonda gördüğü 7 aylık Betül Ertuğrul adlı bebeği de kucağına alıp sevdi.

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 16:08

Etiketler : Bakan    Avcı    türk    Dünyası    Bilim    Olimpiyatı    Yarışmasının    Ödüllerini    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4453
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN