Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Stk’lardan Pkk’ya Tepki

Stk’lardan Pkk’ya Tepki
Adıyaman’da çeşitli sivil toplum kuruluşları yaptıkları ortak basın açıklaması ile PKK terör örgütünün Güneydoğu’daki saldırılarına tepki gösterdi.

 

Cuma namazının ardından Demokrasi Parkı’nda toplanan aralarında Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun da bulunduğu STK temsilcileri, sokağa çıkma yasaklarının sürdüğü ilçelerde terör örgütü PKK’nın yaptığı saldırıları kınadı.
 
Grup adına konuşan Molla Ahmet Derneği Başkanı Abdurrahman Gürbüzcan, huzur ve istikrarı hedef alan saldırılarda camilerin ve okulların yakılmasına tepki göstererek şöyle dedi:
 
"Kendilerinden olmayanlara hayat hakkı tanımayan, yaşlı genç, kadın çocuk demeden saldıran, yaralayan katleden bölücü terör örgütünün bu barbarca tutumu karşısında sivil toplum kuruluşları olarak sesimizi yükseltmek için burada bulunuyoruz. Herkes biliyor ki, terörün dili, dini, rengi, ırk ve hiçbir mazereti olamaz terör, söyleyecek olmayanların başvurduğu bir metottur. Son zamanlarda daha da şiddetlenen tüm bu terörist saldırıların hedefi ülkemizdir, 80 milyonun bin yıllık kardeşliğidir."

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 16:01

Etiketler : Adıyamanda    Stklardan    Pkkya    Tepki    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5292
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN