Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayıp Üniversiteli Melike, Çanakkale’ye Gitmiş

Kayıp Üniversiteli Melike, Çanakkale’ye Gitmiş
Zonguldak'ın Devrek İlçesi’nde kaldığı yurttan izin alarak ayrıldıktan sonra ortadan kaybolan üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Melike Bükrübaş’ın annesi Mürvet Bükrübaş, kızının Çanakkale’de polise giderek ifade verdiğini, ancak kendileriyle iletişime geçmediğini söyledi.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksekokulu Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Melike Bükrübaş, kaldığı Kredi ve Yurtlar Kurumu’na ait yurttan geçen 12 Aralık’ta 1 hafta izin alarak ayrıldıktan sonra kayboldu. Bolu’nun Mengen İlçesi’nde oturan Mürvet ve Metin Bükrübaş çifti, okula ve yurda gitmeyen kızları için polis ve savcılığa ’kayıp’ başvurusunda bulundu. Melike Bükrübaş’ın, ’kayıp’ olduğuna ilişkin basında çıkan haberlerin ardından Çanakkale’de polise giderek ifade verdiği belirtildi.
 
ÇANAKKALE’DE POLİSE GİTMİŞ
 
Mürvet Bükrübaş, dün Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden arayan polisin, kızlarının Çanakkale’de bulunduğunu söylediğini aktardı. Mürvet Bükrübaş, "Çıkan haberlerden sonra Çanakkale’de polise giderek kayıp olmadığını söylemiş. Kimseden şikayetçi olmamış. İfadesi alındıktan sonrda kimseden de şikayetçi olmayınca serbest bırakılmış. Ama bizimle kendisi hala iletişime geçmedi. Kızımın sesini duymadım. Onu hala çok merak ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 14:33

Etiketler : Kayıp    Melike    Çanakkaleye    Gitmiş    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1816
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN