Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sosyal Medya Yıkıldı

Ünlü oyuncu Beren Saat, 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde rol almaya başladı. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 7. bölümü ile dün ilk kez seyirci karşısına çıkan Beren Saat'in performansı farklı yorumlara neden oldu.

 

'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinin Beren Saat'in de yer aldığı yeni bölümü yayınlandı. İntikam dizisinden sonra ekranlara ara veren Beren Saat, Twitter'da en çok konuşulan konulardan oldu.
 
'Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Kösem İle Sultan Ahmed Öpüştü
 
Girdiği ilk sahnede isyanı bastırarak tahtı koruyan Kösem Sultan, isyanda vurulmasına rağmen boynundaki Cevşen-i Kebir sayesinde ölümden döndü. Bu olaydan çok etkilenen Kösem, müslüman olmaya karar verdi. Sultan Ahmed'i çiçek hastalığına da deva olan Kösem Sultan'ın Sultan Ahmed ile öpüşmesi ise reytingleri beklentilerin altında kalan dizinin 7. bölümüne damga vurdu.
 
Beren Saat'in Oyunculuğu Farklı Yorumlara Neden Oldu
 
Yeni rolüyle ilk kez seyirci karşısına çıkan Beren Saat'in performansı tartışma konusu oldu. Çok sayıda izleyici Beren Saat'in performansını beğenirken, bazı izleyiciler de ünlü ismin oyunculuğunu eleştirdi.
 
İşte Beren Saat'in oyunculuğuyla ilgili Twitter'da yapılan yorumlardan bazıları:
 
 - Beren Saat'i hiç sevmedim. Yani sarışın bi loz 10 dakikada mı değişti... 5 yıl falan geçseydi madem diğer kiz daha iyidi yani 
 
- Beren ise diziye pat diye girdi ama hiç de eğreti durmamış. Ekin ile de olmuşlar, bakışlar falan. Kısaca klasik Beren Saat.
 
- Evlilik yaramadi galiba, paslanmış mıyız biraz?
 
- Muhteşem Yüzyıl Kösem bu akşam harika bir bölümdü. Beren Saat harikasın.. İyiki geldin.
 
- Beren Saat'e çok yük bindirdiler reyting açısından. Eğer yarın sonuçlar iyi gelmezse kalemi olan yazar artık 'Beren kurtaramadı' vs diye...-
 
- Kösem Sultan dizisi beklentilerimin tamamen altıda. İnşallah Beren Saat kendini bu diziyle bitirmez.
 
-Beren Saat Hülya Avşar Ekin Koç tek kelimeyle mükemmel ötesi... Kösem asıl şimdi başlıyor

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 11:35

Etiketler : beren saat    muhteşem yüzyıl kösem    kösem sultan    sultan ahmed    öpüşme sahnesi    kenan doğulu    ünlü    oyuncu    hülya avşar    dizi    osmanlı       


Yorumlar

9083
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN