Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı'da Hem Eğlence Hem Spor

Bayraklı'da Hem Eğlence Hem Spor
Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü Zumba ve Bokwa kursiyerlerini bir araya getirdi. Gecede, kursiyerler müzik eşliğinde dakikalarca dans edilip binlerce kalori yaktı.

 

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nun zemin katına yapılan çok amaçlı spor salonu Zumba ve Bokwa partisi ile sporculara “merhaba” dedi. Partide ilk olarak çocuklar sahne aldı. Bayraklı Belediyesi Spor İşleri öğrencisi olan çocuklar sahnede “Zumba Step Kids’’ ve “Bokwa Kids’’ koreografileri göz doldurdu. Daha sonra ise kalori canavarı Zumba ardından da Bokwa gösterisi başladı.  
 
HEM EĞLENDİLER HEM SPOR YAPTILAR
 
Kursiyerler, eğlenceli ve hareketli bir müzik eşliğinde dans ve fitness hareketlerini birleştiren Zumba ile ‘Alfabe ve rakamlar ile dans et terle’ sloganıyla adımlama ile hip hop enerjisinin karışımından oluşan cardio egzersiz programı ‘Bokwa’yı coşku içerisinde gerçekleştirdi.  Zumba gösterisini Bayraklı Belediyesi Zumba Eğitmeni Yeliz Aytimur ve öğrencileri, bokwa gösterisini ise Deniz Tünay ve Gökçe Balikan Yıldızer düzenledi. Gönüllülerin de takip ettiği etkinlikte katılımcılar hem eğlendi hem de spor yaptı.
 
KAYITLAR SÜRÜYOR
 
Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bokwa ve Zumba kursları kayıtları devam ediyor. Bu kurslara katılmak isteyenler (0232) 371 23 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir.

Yayın Tarihi : 25.12.2015 : 10:27

Etiketler : bayraklı belediyesi    zumba    bokwa    dans    fitness    müzik    spor işleri müdürlüğü    Mustafa Kemal Atatürk    spor salonu   


Yorumlar

6851
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN