Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Parti Binasına Kumar Baskını

Parti Binasına Kumar Baskını
Adana’da Geleceğin Türkiye Partisi (GTP) tabelası asılan iş merkezine yapılan baskında kumar oynayan 131 kişi suç üstü yakalanırken aralarında İl Başkanı Bayram İ.’nin de bulunduğu 6 kişi de gözaltına alındı.

 

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Bürosu ekipleri, Kayalıbağ Mahallesi’ndeki Çakmak Caddesi’nde bulunan Galeria İş Merkezi’nde GTP İl Başkanlığı tabelası bulunan yerde kumar oynatıldığı bilgisini aldı. Daha önce Güven Parti (GP), Milliyetçi İrade Yükselişi (MİY) ve Çukurova Eğlence ve Konaklama İşçileri Sendikası (Çek-İş), Sınırlı Sorumlu Şans Oyunları Destek Hizmetleri Kooperatifi Adana Şube Müdürlüğü tabelası altında kumar oynatıldığı için 100’ün üzerinde işlem yapılan ve valilik kararıyla mühürlenen işyerine girmek için mahkemeden karar çıkaran polis, baskın düzenledi.
 
DUVAR YIKILACAKKEN KAPIYI AÇTILAR
 
Polisin çaldığı kapı açılmayınca, balyoz ile binanın duvarı yıkılmaya çalışıldı. Ancak duvar yıkılmak üzereyken içeridekilerden bir kişi kapıyı açtı. Kapıdan giren ekipler, tombala malzemelerini aramaya başladı. Tombala oynanan malzemeler elektrik panolarının içinden çıktı. Tombala oynattığı belirlenen aralarında İl Başkanı Bayram İ.’nin de yer aldığı 6 kişiye gözaltına alınırken kumar oynayan 131 kişiye de 208’er lira idari para cezası verildi.

Yayın Tarihi : 24.12.2015 : 13:47

Etiketler : Adanada    Parti    Binasına    Kumar    Baskını    Gözaltı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8264
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN