Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akhisar Şehidini Bekliyor

Akhisar Şehidini Bekliyor
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda şehit düşen 27 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serdar Denizer’in cenazesi Diyarbakır’da bugün yapılan törenin ardından memleketi Manisa’nın Akhisar ilçesi’ne gönderildi. Şehidin iki gün önce operasyonda çekilmiş fotoğrafları da ortaya çıktı.

 

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik dün sabah düzenlenen operasyonda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Serdar Denizer’in Akhisar’ın Merkez Efendi Mahallesi, 267 Sokak’taki baba evine taziye ziyaretleri sürüyor. Dün Uzman Çavuş Denizer’in şehadet haberine veren heyette yer alan Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı İstihkam Albay Encüment Erincik, bu sabah tekrar şehidin baba evine gelerek başsağlığı dileğinde bulundu. 48 yaşındaki baba Tahsin Denizer’e oğlu için düzenlecek cenaze töreni hakkında bilgi verdi.
 
Gözyaşının eksik olmadığı şehidin baba ocağında, bir yandan da cenaze hazırlıkları yapılıyor. Belediye ekipleri taziye ziyaretine gelenlere kumanya dağıtırken, mahalledeki evler, cadde ve sokalara Türk bayrakları asıldı. Belediye ekipleri şehidin cenazesinin kaldırılacağı Söğütlü Camisi ve geçeceği güzergahta belediye ekipleri tarafından temizlik çalışması ve trafik düzenlemeleri yapıldı.
 
AMCASINA SON ÇEKİLEN FOTOĞRAFINI GÖNDERMİŞ
 
Şehidin çiftçilik yapan amcası 45 yaşındaki İsmail Denizer, gözyaşlarını güçlükle tutarken, "Serdar ile şehit olmasından iki gün önce telefonda görüşmüştüm. Sadece iyi olduğunu söyledi. Yoğun olduğunu belirtip, geçiştirdi. Aynı gün çekilen iki fotoğrafını da Whatsapp’tan göndermişti" dedi.
 
Şehit Denizer’in Akhisar Hava Meydan Komutanlığı’na getirilecek cenazesi ikindide Söğütlü Camisi’nde kılınacak namazın ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
 
 

Yayın Tarihi : 24.12.2015 : 12:34

Etiketler : Akhisar    Şehidini    Bekliyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3642
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN