Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Medikalciler Dünyaya İtalya’dan Açılacak

Türk Medikalciler Dünyaya İtalya’dan Açılacak
Türk medikalciler, İtalya’nın Bologna şehrinde 18 - 21 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Exposanita - 20. Uluslararası Sağlık Fuarı’na katılacak.

 

İzmir italyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, İtalya’nın sağlık sektöründeki tek ve Avrupa’nın bu sektörde gerçekleştirilen en büyük ikinci fuarı olma özelliğine sahip Exposanita - 20. Uluslararası Sağlık Fuarı’na Türkiye’den üretici firmaların yer alacağı heyet organizasyonu gerçekleştireceklerini bildirdi. İtalya’nın Bologna şehrinde 18 - 21 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara sağlık sektöründe faaliyet gösteren ithalatçı, distribütör firmalar ve özel hastane gruplarının üst düzey yetkililerinin de ziyaretçi olarak katılacağı belirtildi.
 
Şimdiye kadar 710 katılımcı firmanın yer ayırttığı ve yaklaşık 30 bin profesyonelin ziyaret edeceği fuar süresince katılımcıların başta yeni nesil kardiyoloji ile nöroloji ameliyathaneleri ve sterilizasyon merkezleri olmak üzere birçok dalda yenilikleri görme imkanı bulacağını belirten Başkan Akdurak, "Exposanita 2016 ile dünyaya açılmak isteyen Türk medikal firmalarımıza çağrıda bulunuyoruz. Özellikle hastane ekipmanları üreticileri ve benzeri ürünlerin üretimini yapan firmalarımız stant açabilecekler. Bu yüzden değerlendirilmesi gereken bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar olduğu gibi yerli firmalarımızın yeni pazarlara açılması için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.
 
SAĞLIĞIN HER KOLU BU FUARDA
 
Hastane ürün ve teknolojileri, tıbbi yenilikler ve teknolojileri, diagnostik için ekipman ve ürünler, sağlık sektörü için bilişim ve tele medikal yazılımlar, diş sağlığı ürünleri, teknoloji ve çözümler, hayvan sağlığı için ürün, teknoloji ve çözümler, kaliteli ve sağlıklı yaşam ürün ve hizmetleri, engelli, ortopedi ve rehabilitasyon alet ve gereçleri ve yaşlılar için ürün ve hizmetler konularını kapsayan fuarda 235 konferans - workshop ile 200 ikili görüşme gerçekleştirileceği bildirildi.

Yayın Tarihi : 24.12.2015 : 10:35

Etiketler : Türk    Medikalciler    Dünyaya    İtalyadan    Açılacak    Bölge   


Yorumlar

1714
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN