Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Güzelbahçe’de Mini Hediyelik Eşya Fuarı

Güzelbahçe’de Mini Hediyelik Eşya Fuarı
İzmir’in Güzelbahçe İlçesi’nde Belediye ile Güzelbahçe Kültür, Sanat ve Musiki Derneği, "Yeni Yıl, Yeni Umutlar" adı altında şenlik düzenledi. Şenlikte birbirinden ilginç hediyelik eşyalar satışa sunuldu.

 

Güzelbahçe Belediyesi Kültür Merkezi’nin giriş katında gerçekleştirilen etkinliğin açılışına Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikte Güzelbahçe Kültür, Sanat ve Musiki Derneği üyelerinin yanı sıra Güzelbahçe Belediyesi Resim Atölyesi ile Semtevi kursiyerlerinin el emeği göz nuru eserlerinden oluşan sergi beğeniye sunuldu.
 
Ayrıca İzmir Down Sendromu Derneği üyeleri eserlerini sergileyerek satışa sundu. Fotoğraf sanatçısı Barış Barlas’ın 2005-2015 yılları arasında çektiği ikiz fotoğraflar sergilendi.
 
Güzelbahçe Kültür, Sanat ve Musiki Derneği Başkanı Emel Ardahanlı, “Müzik, dans ve serginin yer aldığı etkinliğimiz cumartesi akşamına kadar gezilebilecek.Eşine dostuna hediyelik eşya almak isteyenler için satış da yapıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 24.12.2015 : 10:35

Etiketler : Güzelbahçede    Mini    Hediyelik    Eşya    Fuarı    Bölge   


Yorumlar

4008
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN