Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Şehit Ateşi De Manisa’ya Düştü

Bir Şehit Ateşi De Manisa’ya Düştü
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan 27 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serdar Denizer’in Manisa’daki babaevine ateş düştü.

 

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik bu sabah düzenlenen operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serdar Denizer’in memleketi Manisa’nın Akhisar ilçesi Merkez Efendi Mahallesi, 267 Sokak’taki baba evine acı haber ulaştı. Çiftçilik yapan ve eşi Ayşe Denizer’den ayrı yaşadığı öğrenilen Tahsin Denizer’e oğlunun şehadet haberi Akhisar Kaymakamı Kaan Peker, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Komutanı İstihkam Albay Encüment Erincik, AK Partili Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar ve Akhisar İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mete Demir tarafından verildi. Bu sırada evin önünde bir ambulans hazır olarak bekletildi.
 
Ailesinin üç çocuğundan biri olan Uzman Çavuş Denizer’in şehit düştüğü haberinin ardından, Merkez Efendi Mahallesi’ndeki baba ocağına ve mahalledeki diğer evlere ve sokaklara vatandaşlar tarafından Türk bayrakları asıldı. Bekar olan Şehit Uzman Çavuş Denizer’in cenazesinin yarın Akhisar ilçesinde toprağa verileceği belirtildi.

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 19:33

Etiketler : Bir    Şehit    Ateşi    De    Manisaya    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6440
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN