Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bomba Sanılan Çantanın İmhasını Film Gibi İzlediler

Bomba Sanılan Çantanın İmhasını Film Gibi İzlediler
Edirne’de trafiğe kapalı olan caddede unutulan bir çanta, bomba şüphesiyle polis ekiplerini harekete geçirdi. Bomba imha uzmanının fünye ile patlattığı çanta içerisinden havlu ve kıyafetler çıkarken, izleyenler şüpheli çantanın imhasını film gibi izledi ve cep telefonlarına kaydetti.

 

Trafiğe kapalı olan Tahmis Caddesi’nde reklam panosunun altında siyah bir çanta olduğunu görenler, bomba şüphesiyle 155 polis imdat hattında ihbarda bulundu. Polis ekipleri çevre güvenliği alarak şerit çekerken bomba imha uzmanlarına da haber verildi. Meydana gelen özel kıyafetli bomba imha uzmanı hazırladığı fünye ile şüpheli çantayı kontrollü olarak patlattı. Bu anlar çevrede toplananlar tarafından cep telefonlarına saniye saniye kaydedildi. Polis ekiplerinin uzaklaştırmakta güçlük çektiği kalabalık çantanın patlatılma anını daha yakından izlemek için birbiriyle yarıştı. Patlamanın ardından kalabalık bomba ekibi ve polisleri alkışladı.
 
Havlu ve kıyafetlerin çıktığı çanta polis ekiplerince araca götürüldü. Toplanan kalabalık çantadan ne çıktığını görmek için bomba imha uzmanının aracının etrafına toplandı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 17:57

Etiketler : Bomba    Sanılan    Çantanın    İmhasını    Film    Gibi    İzlediler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3874
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN