Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kalp Krizi Geçirip Öldü

Kalp Krizi Geçirip Öldü
Antalya’nın Kemer İlçesi’ne yılbaşı tatiline gelen Norveçli 50 yaşındaki Jone Rasmus Hovland, bisiklet kullanırken kalp krizi geçirip öldü.

 

Kemer’e bağlı Kuzdere Mahallesi Kesme Boğazı mevkiine bisikletiyle gezintiye çıkan Jone Rasmus Hovland, bir anda fenalaştı. Yoldan geçenler tarafından saat 13.00 sıralarında yerde yatarken bulunan turist için sağlık ekiplerinden yardım istendi. İhbar üzerine olay yerine iki ayrı ambulans ekibi yönlendirildi. Kalp krizi geçirdiği belirlenen turiste,olay yerinden başlayıp hastanede devam eden süreçte yaklaşık 45 dakika kalp masajı yapıldı. Müdahaleye rağmen yaşamını yitiren Norveçli turistin cenazesi Kemer Anadolu Hastanesi morguna konuldu.
 
NORVEÇ’TEN BİSEKLETLE GELMİŞTİ
 
12 yıldır tatil için Kemer’e gelen ve bir süre önce satın aldığı evde tatil yaptığı belirtilen Jone Rasmus Hovland’ın, yılbaşı tatilini geçirmek için sözleştiği kardeşinden önce Kemer’e geldiği kaydedildi. Kemer’de herhangi bir yakını olmayan Hovland’ın Norveç’teki ailesine haber verildiği ve cenazenin aileye teslim edileceği belirtildi.
 
Makine mühendisi Jone Rasmus Hovland, 2012 yılı mayıs ayında Norveç’ten bisikletiyle yola çıkıp, 20 günlük yolculuğun ardından geldiği Kemer’de yerleşik yaşayan Norveçliler tarafından karşılanmıştı.
 
 

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 17:16

Etiketler : Turist    Bisikletinde    Kalp    Krizi    Geçirip    Öldü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6567
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN