Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


25 Öğrenci Zehirlendi

25 Öğrenci Zehirlendi
Batman Mehmet Şimşek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin 10-H sınıfında aynı pastadan yiyen 25 öğrenci zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

 

Batman Mehmet Şimşek Anadolu Lisesi’nin 28 öğrencisi bulunan 10-H sınıfı öğrencilerinden 25’i yedikleri yaş pastadan zehirlendi. Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan öğrenciler tedavi altına alınırken, durumlarının iyi olduğu belirtildi.
 
Zehirlenen öğrencilerden Şilan Güneş, "Pastayı yedikten sonra sınıfta bulunanların midesi bulandı. Kusmaya başladılar bayılanlar oldu. Sınıfın mevcudu 28 kişilik, 3 kişi sınıfta olmadığı için yemedi. Sınıfta sınav stresi atmak için küçük bir parti düzenlemek istedik. Pastayı getiren öğrencinin annesi bir şey hazırlamadığı için kendi pastanelerinden yaş pasta getirdi. Pastayı yedikten sonra sınıfça rahatsızlandık, hava almak için dışarıya çıktık. Daha sonra gözlerimizi hastanede açtık" dedi.
 
Zehirlenen öğrenci velilerinden Veli Veysi Güneş, "Çocuğumuzun zehirlendiğini duyunca hastaneye koştuk. Çok şükür ciddi bir durum yok" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 15:25

Etiketler : Batmanda    Yaş    Pastadan    Yiyen    Öğrenci    Zehirlendi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2507
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN