Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kanser Hastası, Moral Bulmaya Çalışıyor

Kanser Hastası, Moral Bulmaya Çalışıyor
Amasya’da yaşayan ve lenf kanserine yakalanan 27 yaşındaki Tufan Onaran, Yeni Amasyaspor antrenmanlarını ve maçlarını takip ederek moral buluyor. Her gün idmanları takip ettiğini belirten Onaran’a futbolcular da moral verip destek oluyor.

 

Amasya’da 5 ay önce lenf kanserine yakalanan evli ve bir çocuk babası Tufan Onaran, bir yandan tedavisini sürdürürken bir yandan da moralini yüksek tutmaya çalışıyor. Yakalandığı hastalıktan sonra moral bulmak için Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Yeni Amasyaspor’un antrenman ve maçlarını takip eden Tufan Onaran, 4 yaşındaki oğlu Metehan Onaran ile birlikte sık sık tesislere giderek futbolcuları yakından izliyor. Futbolcular da Onaran’a destek olup ona moral vermeye çalışıyor. Yeni Amasyaspor’un futbolcusu Ergin Kankal, Metehan Onaran’a forma, atkı ve top hediye etti. Yakalandığı hastalık sonrasında hayatında birçok şeyin değiştiğini söyleyen Tufan Onaran, "Tek isteğim biran önce tedavi olup sağlığıma kavuşabilmek. Maddi yükü ağır bir hastalık. Çalışamadığım için tedavi masraflarımı karşılamakta da zorluk çekiyorum. Her gün antrenmanlara gelip takımın çalışmalarını izleyerek futbolcularla sohbet ederek moral bulmaya çalışorum" dedi.

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 12:02

Etiketler : Kanser    Hastası    Yeni    Amasyaspor    İle    Moral    Bulmaya    Çalışıyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4033
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN