Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İkinin Biri İzmirlileri Kahkahaya Boğacak

İkinin Biri İzmirlileri Kahkahaya Boğacak
Sahne Tozu Tiyatrosu, duayen sanatçı Göksel Kortay'ın yönetmenliğinde harika komedi oyunu ''İkinin Biri'' ile seyircilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

 

Genel Sanat Yönetmenliğini Çağlar İşgören’in yaptığı Sahne Tozu Tiyatrosu, muhteşem bir oyunla perdelerini açtı. Usta sanatçı Sn. Göksel Kortay’ ın yönettiği “İkinin Biri” adlı oyunla sezona merhaba diyen Sahne Tozu Tiyatrosu, bu müthiş komediyle seyircilerinden tam not aldı. Bu güne kadar oynadığı fars türündeki komedi oyunlarında gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Sahne Tozu, “İkinin Biri” adlı oyunuyla da bu işteki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. İlk temsili seyirci tarafından çok beğenilen oyun, alkış ve kahkaha tufanı eşliğinde oynandı.
 
Bu hafta 25 – 26 Aralık  Saat 20. 00 ve 27 Aralık saat 14.00’ da Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’ nde oynanacak olan oyun, Ocak ayı boyunca da her Cuma – Cumartesi (Suare) ve Pazar (Matine) olmak üzere Haldun Dormen Sahnesi’nde sergilenecektir.
 
 
KONU: Hükümette görevli bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen komik olaylar konu alınıyor.
 
YÖNETMEN: Göksel Kortay
 
YAZAR: Ray Cooney
 
OYUNCULAR: 
 
Hüseyin Çur
Çağrı Turnalı
Gülder Pınar
Gamze Aksoy
Arif Yıldırım
Mustafa Akyel
Öznur Öztürk
Hande Ülgentay
Mevlüt Birlik
Tolga Bekmez
 
 
Haberin Galerisi : Sahne Tozu Tiyatrosu'ndan 'İkinin Biri'

Yayın Tarihi : 23.12.2015 : 09:58

Etiketler : haber    haberler    sahne tozu    tiyatro    ikinin biri    oyun    sahne    oyuncu    yönetmen    haldun dormen    göksel kortay    çağlar işgören    ben tv    kanalben       


Yorumlar

3477
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN