Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehidin Zonguldak’taki Baba Evine Ateş Düştü

Şehidin Zonguldak’taki Baba Evine Ateş Düştü
Bitlis’in Sehi Ormanları’nda gerçekleştirilen operasyonda bugün de PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen jandarma uzman çavuş 25 yaşındaki İslam Çakar’ın, Zonguldak’ın Kilimli İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü.

 

 
Bir yıllık evli olan şehit uzman çavuş İslam Çakar’ın Kilimli’de Kozma Mahallesi’nde oturan ailesine acı haber verildi. Şehidin baba evinin bulunduğu sokağa önce 112 Acil Servis ambulansı ile bir jandarma ekip aracı geldi. Bu sırada mahalleli evin önüne gelmeye başladı. Evin önüne çıkan şehidin babası Şeref Çakar, komşuları ile tokalaşırken, telefonda da bir yakınıyla konuştu. Bu sırada İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, Kaymakam Hakan Özarslan ve İlçe Emniyet Müdürü Soner Durgun geldi. Kaymakam Özarslan ve Albay Selvi’yi evin önünde karşılayan şehidin babası Şeref Çakar, telefonda konuştuğu yakınına, jandarmaların geldiğini söyleyerek, "Bilmiyorum niye geldiler, niçin geldiler? Herkes burada" demesi dikkat çekti.
 
Albay Haluk Selvi, telefonu kapatan Şeref Çakar’ı, "İçeride konuşalım" diyerek eve davet etti. Albay Selvi, şehidin babası Şeref, annesi Azime ve 1 ay önce vatani görevini tamamlayarak dönen kardeşi İhsan Çakar’a acı haberi evde verdi. 4 çocuklarından  İslam’ın şehit olduğu haberini alan Azime ve Şeref Çakar çifti ve yakınları gözyaşlarına boğuldu. Evin önünde toplanan komşular da gözyaşlarını tutamadı. Eve Türk bayrağı asıldı.

Yayın Tarihi : 22.12.2015 : 17:19

Etiketler : Şehit    Uzman    Çavuşun    Zonguldaktaki    Baba    Evine    Ateş    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4978
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN