Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dört Mevsim Gururu

Dört Mevsim Gururu
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, altyapı ve üstyapıda 60 milyon liralık yatırımla Güzelbahçe ve Urla arasında 141 bin metrekarelik alanda Dört Mevsim Konakları’nı tamamladıklarını söyledi.

 

 
141 ayrı “Yaşam Evi"ni İzmir’e kazandırma gururu yaşadıklarını belirten Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “Dört Mevsim Konakları, her mevsimin güzelliğinin ayrı bir keyifle yaşandığı Güzelbahçe-Urla arasında çevresi ormanla kaplı bir konumda bulunuyor. Oksijeni bol, birçok hastalığa şifa kaynağı olan kent, adını, sakinleri doktorlar, emekli askerler, iş çevresi ve akademisyenlerin keyifle yaşadıkları dört mevsimden alıyor. 60 milyon liralık yatırımla bir şehircilik abidesi yarattık. Bu tablo kentçilik tarihine yazılmış bir başarının adıdır" dedi.
 
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’ye projeye verdiği destekten dolayı teşekkür eden Aslan, “5 yıl önce bu alanda böyle bir kenti kurmayı hayal etmiştik. O gün bize güvenerek bir hayali gerçeğe dönüştürmek için yola çıkan ortaklarımıza da teşekkür ediyorum. Dile kolay, 9 kilometre beton yol, 40 kilometre su, 30 kilometre elektrik hattı imalatı gerçekleştirdik. İstinat duvarları başlı başına bir işti. Ama proje üstlenicisi Gez Yapı ile bu mucizeyi gerçekleştirdik. Dört mevsim yeşil, dört mevsim huzur kenti kurduk. Tüm ortaklarımıza ve İzmir’imize hayırlı olsun" dedi.
 
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ise, “Ege-Koop Güzelbahçemize Türkiye’nin ilk çelik evler projesinden sonra ikinci kez zor bir alanda, zor koşullarda örnek gösterilebilecek bir yaşam alanı daha kazandırdı. Bu proje konumu itibariyle çok özellikli bir yaşam kenti. Ege-Koop, kentin altyapısını, su deposunu, arıtma tesisi ve diğer sosyal tesislerini de hiç aksatmadan tamamladı. Bu bile başlı başına önemli bir sorumluluktur" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 22.12.2015 : 12:27

Etiketler : Dört    Mevsim    Gururu    Bölge   


Yorumlar

8445
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN