Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlüler Galada Buluştu

Ünlüler Galada Buluştu
Ay Yapım imzalı “Delibal”ın galası önceki akşam Zorlu PSM’de yapıldı. Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrolde olduğu filmin özel gösterimi, iş ve sanat hayatının önde gelen isimlerini buluşturdu.

 

25 Aralık’ta vizyona girecek olan “Delibal” filmi, önceki gün düzenlenen galayla ilk kez seyirciyle buluştu. “Delibal”ın oyuncuları Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Mustafa Avkıran, Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Toprak Sağlam, Barış Aytaç, Mert Carim, Bahtiyar Engin, Defne Kayalar, Zafer Akkoyun ve Nazan Kesal kırmızı halıda yönetmen Ali Bilgin ile poz verdiler. 
 
 
Sezen Aksu'yla Düet Yaparım
 
Gösterim öncesi basının karşısına çıkan filmin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, “Bu işin içinde olduğum için çok mutluyum, canlandırdığım karakter özel bir karakter, ben çok sevdim. İnşallah izleyici de sever” dedi. Fragmandaki öpüşme sahneleri sorulunca Ulusoy, “Adını Feriha Koydum dizisindeyken bu sahnelerde çok zorlanıyordum. Ama artık profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Öpüşme ve sevişme sahneleri aşk filmlerine inandırıcılık katıyor, seyirci bunu izlemek istiyor” diye konuştu.Filmde Sezen Aksu imzalı bir şarkı da söyleyen ünlü oyuncu, “Albüm yapmayı düşünüyor musunuz” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Müzikle ilgili bir ticari kaygım yok. Para kazanmak için albüm yapmam veya şarkı söylemem. Ancak düet olursa yaparım, mesela Sezen Aksu’yla düet yaparım.” 
 
 
Filme Yüreğimizi Kattık
 
Davetlilerin salona girmesinin ardından sahneye çıkan Leyla Lydia Tuğutlu, Çağatay Ulusoy ve Ali Bilgin konuklara geldikleri için teşekkür etti. “Ruhumuzu katarak çektiğimiz bir film, çok heyecanlıyız” diyen Leyla Lydia Tuğutlu’nun ardından söz alan Ulusoy “Sektörün yoğun saatlerinden dolayı görüşemediğim birçok arkadaşımla karşılaştım. Teşekkür ediyorum hepsine geldikleri için. Umarım yüreğimizi katıp yaptığımız işi siz de hissedersiniz, umarım o duygu size de geçer. Aramızda olduğunuz için çok teşekkürler” dedikten sonra hep birlikte film izlemesine geçildi.Galaya televizyon, sinema ve iş dünyasının ünlü simaları yoğun katılım gösterdi.
 
 
Ay Yapım ailesinin neredeyse tam kadro destek verdiği filmin galasına Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal, Tuba Büyüküstün-Onur Saylak, Cansu Dere, Barış Falay-Esra Ronabar, Ertuğrul Özkök, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger, Begüm Kütük, Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı, Bennu Yıldırımlar, Nihat Altınkaya, Barış Kılıç gibi pek çok ünlü isim katıldı. 
 
 
Çağatay Ulusoy’a genç hayranları büyük ilgi gösterdi. 
 
 
Hatice Şendil, derin yırtmacı nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.
 
 
Geceye tek başına katılan Cansu Dere, mini kıyafeti ile göz doldurdu.
 
 
Sinem Kobal tek parça ceketten oluşan siyah şık elbisesi ve uzun çizmeleriyle büyüledi.
 
 
Gözler Her Şeyi Anlatıyor
 
Barış Falay, eşi Esra Ronabar ve Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı çiftiyle poz verdi. Film hakkında düşünceleri sorulan oyuncu, “Biz yanlı düşünürüz Çağatay kardeşimiz olduğu için ama gözlerimden belli değil mi?” diyerek filmde bol bol ağladığını ifade etti.
 
 
Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çifti galaya el ele katıldı. Filmi çok merak ettiklerini söyleyen çift şıklıklarıyla göz doldurdu. 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 22.12.2015 : 10:49

Etiketler : delibal    film    ünlü    oyuncu    Tuba Büyüküstün    Onur Saylak    Barış Falay    Esra Ronabar    Kıvanç Kasabalı    Sedef Avcı    sinem kobal    cansu dere    hatice şendil    çağatay ulusoy    begüm kütük    kenan imirzalıoğlu       


Yorumlar

4703
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN