Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’liler Biçer Ailesini Yalnız Bırakmadı

CHP’liler Biçer Ailesini Yalnız Bırakmadı
İzmir’in Foça İlçesi’ndeki CHP’li İlçe Başkanı Günal Biçer’in babası Faik Biçer’in cenazesi partilileri biraraya getirdi.

 

 
CHP Foça İlçe Başkanı Günal Biçer’in bir süredir rahatsız olan ve 20 Aralık Pazar günü vefat eden babası Faik Biçer’in cenazesi dün (Pazartesi) Yenifoça Mezarlığı’nda toprağa verildi. Hararetli geçen il kongresinin ardından CHP’li milletvekilleri, belediye başkanları, İzmir il ve ilçe örgütlerinin yöneticileri Foça’daki cenaze töreninde biraraya geldi.
 
Yenifoça Yeni Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı ve düzenlenen törene CHP’nin yeni İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, Ülkümen Rodoplu, eski il başkanı Bedri Serter, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir eski milletvekillerinden Mustafa Moroğlu, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, eski Seyrek Belediye Başkanı Nurgül Uçar, CHP İzmir ilçe başkanları, büyükşehir ve belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
 
Merhumun cenazesi yüzü aşkın aracın yer aldığı konvoy eşliğinde evinin önünde helallik alındıktan sonra götürüldüğü Yeni Foça Kabristanı’nda dualarla defnedildi. Günal Biçer ve aile fertleri defin sonrası taziyeleri kabul etti.
 
 

Yayın Tarihi : 22.12.2015 : 09:55

Etiketler : Chpliler    Biçer    Ailesini    Acı    Gününde    Yalnız    Bırakmadı    Bölge   


Yorumlar

6954
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN