Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Alçalarak Yüksel'

'Alçalarak Yüksel'
Bu Tiyatro Barbaros Uzunöner‘in yazdığı Murat Derya Kılıç‘ın yönettiği Alçalarak Yüksel adlı oyunuyla 13 Ocak’ta Caddebostan Kültür Merkezi‘nde seyirciyle buluşuyor.

 

Bozuk dünya düzenine mizahi bir gönderme. Üçkağıtçılıkla ilerlemenin yolları.İyilik yapıp kötülük bulanların, doğru söyleyip yalancılara kaybedenlerin, cesur olup korkaklardan emir alanların dünyasında ilerlemenin yollarını anlatan iki perdelik komedi.Kişisel gelişimden hiçbir şey elde edilemeyeceğini, en iyisinin kişisel gerileme olduğunu anlatan ve bunu sağlam temellere dayandırarak seyircisine Siz de alçalarak yükselebilirsiniz diyen farklı, kahkaha dolu, eğlenceli güldürü.Yüksel, çocuk yaşta çevresindekileri gözlemler ve üç kağıtçı olanların dürüstlere oranla daha başarılı olduklarınıi fark eder. Babası rüşvet almadığı için işten atılınca alçak olmaya karar veren Yüksel, alçalarak yükselmenin yollarını arar. Bu uğurda son derece başlarılı olur.
 
Oyun, Yüksel’in bu yalan dolu yolculuğunu perdeye taşımaktadır. Hem de Yüksel’in penceresinden ve onun vereceği taktikler eşliğinde.

Yayın Tarihi : 22.12.2015 : 09:12

Etiketler : Alçalarak Yüksel    tiyatro    oyun    sahne    Barbaros Uzunöner    Bu Tiyatro    Murat Derya Kılıç    Caddebostan Kültür Merkezi    tiyatro    oyun    sahne   


Yorumlar

4370
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN