Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kardeşin Olarak Görebilirsin'

'Kardeşin Olarak Görebilirsin'
Azra Akın, Miss Word 2015’te dereceye giremeyen Ecem Çırpan’ı teselli etti. Yarışmada jüri üyeliği de yapan Akın, “Sevgili Ecem, beni her zaman bir kardeş olarak görebilirsin” dedi.

 

Azra Akın, geçtiğimiz cumartesi gecesi Çin’de yapılan “Miss World 2015”te dereceye giremeyen Ecem Çırpan’a destek oldu. Yarışmanın jüri koltuğunda da oturan 2002 Dünya Güzeli Akın, sosyal medyada hesabında final gecesi Çırpan’la çekilen bir fotoğrafını yükledi.
 
 
Akın, Türkiye’yi yarışmada temsil eden 18 yaşındaki Çırpan’a o karenin altında, “Sevgili Ecem ülkemizi çok güzel temsil ettin, yolun açık olsun. Beni her zaman bir kardeş olarak görebilirsin” diye seslendi.
 
 
Final gecesinde Arzu Kaprol imzalı elbisesiyle dikkat çeken Akın, Instagram hesabında 2002 yılında Dünya Güzeli seçildiği geceden bir fotoğraf yükledi da ve o ana dair hissetiklerini anlattı: 
 
 
İçinizin Güzelliği Yüzünüze Yansısın
 
“Bundan tam 13 yıl önce 21 yaşına bastığım o geceyle başlayan serüven, bana kendi dünyam dışında başka dünyalar da olduğunu öğretti.. Güzellik yarışmaları sadece görsel güzelliğin yarıştığı bir yer değil, asla olmamalı. Kadının empati gücünü, merhamet duygusunu, duyarlılığını, kalbinin gücünü kutlayan bir yarışma olmalı... İçinizin güzelliği hep yüzünüze yansısın, bir kadın için en önemlisi bu.”
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 21.12.2015 : 09:41

Etiketler : Azra Akın    Miss Word 2015    Ecem Çırpan    dünya güzeli    2002 Dünya Güzeli    yarışma   


Yorumlar

7982
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN