Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aday Bereketi Yaşandı

Aday Bereketi Yaşandı
Alaatin Yüksel ve Nevzat Kavalar’ın başkanlık için yarıştığı CHP İzmir’de kongre sonuçlar merakla bekleniyor.

 

Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleşen kongrede aday bereketi yaşandı.
 
Kongrede 52 kişilik kurultay delegeliği için 198, 30 kişilik il yönetim kurulu üyeliği için 166 ve 9 kişilik il disiplin kurulu üyeliği için de 75 başvuru yapıldı.
 
İL YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ 
Ali Darcan, Birgül Değirmenci, Hüseyin Demir, Nahide Demir, Övünç Demir, Dursun Yaşar Demirci, Serkan Demirci, Gönül Demirel, Muhammet Depren, Gültekin Dikilikaya, Bülent Doğan, Sibel Doğan, Esin Doğan Metin, Filiz Duman, Muharrem Ekti, Kazım Emir, Ali Emren, Zafer Engürlü, Halil Eraltuğ, Bedri Eren, Buket Fatoş Erol, Mehmet Galoğlu, Dilek Gediz, Rıza Gök, Nurettin Gömek, Ömer Berk Gönençer, Metin Güler, Feryal Güllüada, Selim Utku Gümrükçü, Mehmet Kayhan Günal, Nilgün Güney, Hikmet Güriş, Mehmet Güriş, Asuman Ali Güven, Şaban Hünkar, Ezgi Işık, Tevfik Gürol Işık, Uğur Kaçar, Gül Kalkan, Hüseyin Kalkan, Ali Karabay, Mesut Karaoğlan, Orhan Karaoğlu, Okan Karlıdağ, Heval Savaş Kaya, Hıdır Kaya, Hasan Kazımoğlu, Ertuğrul Keskin, Metin Keskin, Alev Kılıçaslan, Öznur Kılınç, Şemistan Kına, Önder Koç, Selahattin Koçyiğit, Ufuk Kurt, Ömer Küçümen, Cemal Küpeli, Mehmet Metin, Mehmet Emre Morsünbül, Kemal Ocak, Mutlu Odabaş, Hıdır Oğuz, Elif Orallı, Hasan Ali Oray, Murat Öğüt, Ali Doğacan Öz, Salih Özçiftçi, Bahattin Özdemir, Çetin Özdemir, Kazım Özdemir, İdris Yücel Özen, Bahar Özgören, İbrahim Özmen, Mustafa Özuslu, Orhan Polat, Özge Prebol, Adem Polat, Mümtaz Rodos, Neşe Seçkin, Salim Sezgin,  Mehmet Yıldız Sivrikaya, Mehmet Söğütçü, İlkay Söylemezoğlu, Hakan Sunay, Necati Şahin, Özlem Şengezken, Hande Deniz Şentürk, Mustafa Şeşoğlu, Erkut Tamay, Emel Tangobay, Yusuf Vehbi Tarhan, Kamil Taşal, Osman Nuri Taşoğlu, Hatice Tatlı, Özkan Tice, Aytül Tokgözlü, Ali Tübek, Kamil Tolga Tüber, Fulya Türkelli, Murat Baran Uygun, Metin Übeyli, Fikret Vatansever, Fikret Yakal, Turgut Yalçın, Sevinç Yapıcı, Muhsin Yener, Ozan Yeşiltepe, Erkan Yeşilyurt, Hülya Yetişkin, Nevzat Yıldırım, Serpil Yıldırım, Celal Yıldız, İsmail Yıldız, Kemal Yıldız, Gökhan Yılmaz, Muhittin Yılmaz, Nurhayat Yılmaz, Pınar Yılmaz, Yıldız Yılmaz, Yusuf Yılmaz, Gözde Yiğit, Yavuz Nedim Yokdaş,  Bünyamin Yolal, Alper Yücel, İsmail Yüzer, Duygu Afacan, Mehmet Şükrü Ağırbaş, Ahmet İlkan Akaltun, Fatma Akçam, Solmaz Akdemir, Şirin Akgül, Gazi Akıncı, Nilüfer Akyüz, Adnan Alabay,  Hüseyin Altop, Hülya Altun, Engin Altunbay, Hakan Arda, Serkan Arda, Ednan Arslan, Niyazi Arslan, Murat Aslan, Abdullah Aydemir, Avni Aydemir, Vatan Çağlar Babacan, Volkan Bakkallar, Celal Balıkçı, Umut Barış Ballıkaya, İsmet Basmacı, Şengül Baysak, Derviş Benk, Zekiye Dilek Bilgin, İrfan Can, Erdem Nur Cengiz, Songül Cihangir, Özcan Coşkun, Murtaza Çağlar, Eşref Çakır, Ali Yaşar Çalışkan, Mehmet Levent Çili, Metin Çınar, Pınar Çırçır, Muhittin Çimen, Hüseyin Çimenli, Sema Çuhadaroğlu 
 
KURULTAY DELEGELİĞİ ADAY LİSTESİ
Muhittin Dalgıç, Hilmi Değirmenci, Cafer Tayyar Demir, Muzaffer Demir, Şerife Demir, Fikret Doğan, Kıymet Doğan, Fatma Doğru, Nazan Dönmez, Filiz Duman, Cevat Durak, Özcan Durmaz, Nevzat Elgörmüş, Ali Emren, Ali Engin, Sevda Erdan Kılıç, Mualla Erdaş, Zuhal Eroğlu, Ferdi Erten, Aygül Eryılmaz, Mustafa Evsen, Mehmet Şahin Fırat, Sultan Gülşah Fidan, Muammer Gezginci, Faruk Göçer, Faruk Gökçen, Ecem Gül, Ulaş Gül, Ramadan Güler, Ali Ekber Güneş, Ali Rıfat Güneş, Mustafa Güngör, Hikmet Güriş, Özgür Han, Sait Ersu Hızır, Umut Hikmet, Adnan Hocaoğlu, Gaye Hürcan, Seniye Nazik Işık, Ethem İnal, Özden Mustafa İnce, Namık Kaban, Figen Kara, Hasan Karabağ, Arzu Karadağ, Hasan Hüseyin Karadağ, Memet Mustafa Karahan, Sinan Karamustafaoğlu, Nurdan Karlıdağ, Nevzat Kavalar, Ayhan Kaya, Çağdaş Kaya, Kemal Kaygül, Bekir Keskin, Sinan Kilercioğlu, Aziz Kocaoğlu, Mustafa Kocaoğlu, Murat Serdar Koç, Selahattin Koçyiğit, Elif Korallı, İsmet Korkmaz, Nazire Kösten, Ersoy Kubilay, Hasan Ersin Kurt, Sıtkı Kürüm, Öznur Mercan, Şehrazat Mercan, Zeynel Mertoğlu, Rıfat Turuntay Nalbantoğlu, Muammer Ekrem Oran, Yavuz Örgün, Erhan Özcan, Hasan Özcan, Zülfiye Özceylan, Keziban Özçelik, Banu Özdemir, Ali Özen, Seçkin Özpolat, Seyyare Öztürk, Erdoğan Öztürker, Ahmet Pala, Kamuran Parıltı, Sema Pekdaş, Levent Piriştina, Ülkümen Rodoplu, Ahmet Sarışın, Muhittin Selvitopu, Şule Sepetçi, Bedri Serter, Doğan Sever, Metin Solak, Mustafa Tunç Soyer, Birol Soylu, Bülent Sözüpek, Mehmet Süne, Tahir Şahin, Mustafa Şaşoğlu, Hava Şener, İsmail Hakkı Şener, Halil İbrahim Şenol, Süleyman Vasfi Şentürk, Ayşe Şimşek, Kazım Hürol Taklak, Bahadır Tan, Düriye Taş, M. Sabri Taşdemir, Umut Tekin, Onur Temiz, Selma Tortoç, Mustafa Tosun, Kerem Tunçer, Şüheda Tunçer, Eyüphan Turşak, Cevdet Tümtürk, Mehmet Türkbay, Lütfü Türkel, Halil Uçar, Nurgül Uçar, Kazım Umdular, Ezgi Deniz Urunga, Özgün Utku, Sibel Uyar, Affet Uygur, Ulviye Üreten, Ahmet Bahri Yalaz, Hüseyin Yaman, Muhsin Yener, İsmail Yetişkin, Hüsniye Yıldırım, Uğur Yıldırım, Kadir Yıldız, Kemal Yıldız, Leyla Yıldız, Özgür Yıldız, Ali Yılmaz, İsmail Yılmaz, Rıfat Yılmaz, Feridun Yılmazlar, Cemile Yüce, Alaattin Yüksel, Nuray Zengin, Tekin Ağgül, Hakkı Akalın, Belgin Akbaş, Hamdullah Akgül, Mustafa Akıöz, Hüseyin Mutlu Akpınar, Necati Akpınar, Osman Akseki, Erdal Aksünger, Gökhan Aktepe, İbrahim Alan, Cemalettin Alper, Yusuf Altun, Zarife Altuntaş, Mehmet Ali Aras, Sema Arcan, Hasan Arslan, Olgun Atilla, Metin Atmaca, Taner Ay, İlknur Aydın, Selma Aydıngöz, Hüseyin Behzat Aydilek, Deniz Aydoğan, Mehmet Barış Aysal, Süleyman Ayten, Yüksel Bakış, Gürbüz Bal, Nurşen Balcı, Serap Balcı, Celal Balıkçı, Bülent Baratalı, Mehmet Şakir Başak, Vedat Başateş, Türkan Başyiğit, Abdurraman Batıhan, Vahdettin Batmaz, Abdül Batur, İsmet Bayramoğlu, Günal Biçer, Yolcu Bilginç, Mehmet Birlik, Alev Boyacı, Ester Bulut, Erkan Büyükkaya, Mehmet Ecevit Canbaz, Meltem Ceviz, Muzaffer Emir Cömert, Yüksel Çakmur, Mehmet Ali Çalkaya, Cemile Çallı, Sultan Çayır, Tayfur Çetin, Ahmet Çınar, Ercan Çınarlı, Tolga Çobanoğlu, Bülent Çumçum
 
İL DİSİPLİN KURULU ADAY LİSTESİ
Meltem Dalgıç, Nusret Demir, Arif Demirel, Özgül Denizaltı, Erol Ekinci, Ali Ekmekçioğlu, Nezih Eliaçık, Cemal Erdem, Binali Gül, Hüseyin Günlü, Bahar Gürsu, Zeynep Güven, Selahattin Güzel, İsmet Güzeler, Ummut Hikmet, Ayfer İnan, Mustafa Kapucu, Sait Karaaslan, Mükerrem Karadeniz, Veysel Mustafa Karagöz, Ali Kaya, Asil Kaya, Nuray Kılıç, Ramazan İrfan Kılınç, Pakize Kınık, Bahadır Koçak, Behçet Köymen, İbrahim Kurnaz, Erkan Mansuroğulları, Hulusi Nazlım, Osman Oflatçı, Cevdet Okulmuş, Aydın Okur, Hülya Ortaç, Mehmet Ali Oruncak, Fevzi Özelli, Ahmet Özkan, Abdullah Parlak, Cihan Pazarcı, Hüseyin Polat, Seyit Ali Selek, Yaşar Sert, Belkiya Sertoğlu, Şadiye Şimşek, Ümit Şimşek, Osman Nuri Taşoğlu, Mithat Tekgül, Zeynep Tekin, Tuncer Tuğrul, Aslı Umucu, Mülazım Yeşilyurt, Mehmet Yıldırım, Ahmet Yıldız, Cengiz Yıldız, Mehmet Yılmaz, Ethem Yüncü, Mesut Ak, Hüseyin Akbaş, Metin Aktaş, Nurten Akyazılılar, Mustafa Arıöz, Mahmut Esat Arslan, Şaban Atlı, Yüksel Avcı, Ogün Aydın, Ayşe Tülay Aygen, Songül Bayat, Yolcu Bilginç, Bülent Bingöl, Raşit Cankurtaran, İrfan Canpolat, Galip Dinçer Cengiz, Belma Çalşık, Gamze Gül Çamur, Yavuz Çiçekeker

Yayın Tarihi : 20.12.2015 : 23:00

Etiketler : izmir    CHP    kongre    liste    aday   


Yorumlar

3182




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN