Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Otomobil, Park Halindeki Otomobilin Üzerine Düştü

Otomobil, Park Halindeki Otomobilin Üzerine Düştü
Zonguldak’ta, rampada park halindeyken kendiliğinden hareket eden otomobil, 5 metre yükseklikten park halindeki başka bir otomobilin üzerine düştü. Kazada, ölen ve yaralanan olmadı.

 

Kaza, Meşrutiyet Mahallesi Huzur Sokak’ta meydana geldi. Termik santralde elektrikçi olan 32 yaşındaki Semih Abay, 67 ZC 630 plakalı otomobilini rampada yol kenarına park edip, soğuk algınlıgı şikayeti için muaeyene olmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi’ne gitti. Kısa süre sonra kendiliğinden hareket eden otomobil, 5 metre yükseklikten apartman önünde park halinde bulunan 58 yaşındaki Kaya Yavuz’a ait 67 DL 943 plakalı otomobilin üzerine düştü. Ölen ve yaralananın olmadığı kazada iki araçta da hasar oluştu. Hem Kaya Yavuz, hem de tedavisinin ardından aracının yanına gelen Semih Abay, kazayı görünce büyük şaşkınlık yaşadı.
 
Semih Abay, el frenini çektiğini ileri sürerek, "El freni boşalmış olabilir. Kaymış araba. Can kaybı olmaması en büyük tesellim. İstinat duvarının üzerinde korkuluk olsaydı belki bu kaza olmayabilirdi. Arabayı öyle görünce şaşırdım" dedi.
 
Kaya Yavuz da "Araba geldi benim arabanın üzerine kondu. Sürücü, el frenini çekmemiş herhalde. Kaymaması için tekerleğin önüne herhangi bir taş da bırakmamış. Öyle olunca da araba benim arabanın üzerine kayarak düşmüş. Araba pert oldu" dedi.
 
Polis, kazayla ilgili tutanak tuttu.

Yayın Tarihi : 19.12.2015 : 16:19

Etiketler : Otomobil    Park    Halindeki    Otomobilin    Üzerine    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2840
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN