Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuru Ağaç Dallarını Yakarken Kendini Yaktı

Kuru Ağaç Dallarını Yakarken Kendini Yaktı
Sivas’ın Şarkışla İlçesi’nde 61 yaşındaki Ömer Şadol bahçesindeki kuru ağaç dallarının üzerine benzin dökerek yakmak istedi. Alevin bir anda parlamasıyla elbiseleri tutuşan Şadol, yaralandı.

 

Olay, Yapıaltı Köyü yakınlarında meydana geldi. Evli ve 5 çocuk babası Ömer Şadol, bahçesindeki kavak ağaçlarının kuruyan dallarını toplayarak yakmak istedi ancak, başarılı olmadı. Şadol, bunun üzerine dalların üzerine benzin dökerek yeniden yakmayı denedi. Alevin bir anda parlamasıyla elbiseleri tutuşan Şadol, söndürmek için bir süre çaba harcadıktan kendini yere atarak yuvarlanmaya başladı. Elbiseleri söndükten sonra yakınları tarafından Şarkışla Devlet Hastanesi’ne götürülen Şadol, burada yapılan müdahale ardından Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Elleri, kolları, sırtı ve bacağında 2’nci derece yanıklar oluşan Şadol, yanık tedavi merkezinde tedaviye alındı. Şadol’un sağ kolundaki derin yanıklar nedeniyle bacağından parça alınarak ameliyatla buraya konuldu. Yanık Tedavi Merkezi sorumlusu Prof.Dr. Mustafa Turan, şöyle dedi:
 
"Hastamızın ağır yanıkları vardı. Vücut yüzeyinin yüzde 20’sinde bir bölümü derin yanıkları da vardı. Tam kat cilt bütünlüğü olmayan bir alanımız vardı, orayı da ayağından aldığımız parçayla yama yaparak tedavi ettik. Durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor."

Yayın Tarihi : 19.12.2015 : 13:50

Etiketler : Kuru    Ağaç    Dallarını    Yakarken    Kendini    Yaktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2945
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN