Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuhuş Yaptırmaktan Suçüstü Yakalandı

Fuhuş Yaptırmaktan Suçüstü Yakalandı
Adana’da evinde fuhuş yaptıran 69 yaşındaki Mehmet B., sivil polisleri müşteri sanarak evine getiren 29 yaşındaki G.Y. ile birlikte suçüstü yakalandı.

 

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, fuhuş yaptığını belirlediği G.Y.’yi müşteri gibi arayarak görüşmek istediğini bildirdi. G.Y., müşteri sandığı polise birlikte olmak için 200 TL, ev için ise 50 TL istedi. Teklifi kabul eden sivil polis, G.Y. ile buluşarak merkez Çukurova İlçesi Toros Mahallesi’ndeki Mehmet B.’nin eve gitti. Burada G.Y.’ye seri numaraları alınmış 200 TL, Mehmet B.’ye de 50 TL veren ahlak polisi, kimliğini açıklayarak kadın ile Mehmet B.’yi gözaltına aldı.
 
Ahlak Büro Amirliği’nde sorgulanan G.Y., yaşlı adamın evine daha önce de 2 kez müşteri götürdüğünü, her gittiğinde 50 lira verdiğini söyledi Mehmet B. ise suçlamaları kabul etmeyerek, "Daha önce G.Y. ile 50 TL karşılığında 2 defa birlikte oldum. G.Y. beni arayarak bir arkadaşı ile yanıma geleceğini söyledi. Ben de kız arkadaşı ile geleceğini düşünerek izin verdim. İçeri bir erkekle girdiler. Bu kişi polis olduğunu söyledi. Ben G.Y.’ye fuhuş için evimi kullanacağını bilmiyordum" dedi.
 
G.Y. ifadesinin ardından serbest bırakılırken Mehmet B., ’fuhuşa yer sağlama’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Yayın Tarihi : 19.12.2015 : 13:16

Etiketler : Evinde    Fuhuş    Yaptırmaktan    Suçüstü    Yakalandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5389
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN