Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ebru Şallı, İzmirli Kadınlarla Buluştu

Ebru Şallı, İzmirli Kadınlarla Buluştu
Koton, Ebru Şallı’nın dokunuşlarıyla renklendirdiği özel koleksiyonu ’Ebru Şallı Loves Koton Sport’ kapsamında Ebru Şallı ile İzmirli kadınları bir araya getirdi. İzmir Kıbrıs Şehitleri Koton Mağazası’nda düzenlenen etkinlikte Şallı, yeni yıla sağlıklı ve fit bir şekilde girmek isteyenler için tüyolar verdi. İlk defa İzmir’deki hayranlarıyla bulaşan Şallı karşılaştığı yoğun sevgi ile etkinlik boyunca duygusal anlar yaşadı.

 

Şallı’nın sağlıklı ve fit görüntüsünün sırlarını paylaştığı etkinlikte, gerçekleştirdiği spor şovu da büyük ilgi gördü ve eğlenceli anlara sahne olurken, ayrıca etkinlik boyunca pek çok duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.
 
Ebru Şallı, ilk defa İzmir’de bir etkinlikte yer alarak İzmirli hayranlarıyla buluşma fırsatı yaşadığını belirterek, “Hayata pozitif bakmak çok önemli ve ben bunun gerçekleşmesi için de insanın hedefleri olması gerektiğine inananlardanım. Bugün beni havaalanında karşılayan sevenlerimden, beni görünce ağlayan sevenlerime kadar pek çok özel ana şahitlik ettim. Onlarla hem sevgimi hem de iyi yaşam için biriktirdiğim tecrübelerimi paylaştım. Yeni yıla sayılı günler kala herkes kendine belirli hedefler koyar. Bu hedeflerin genelde büyük çoğunluğu da bedeninizin nasıl olduğu ile ilgilidir. İşte bu büyük aşkla hazırladığımız ’Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’ da sizlere, hedeflerinize ulaşma yolunda büyük motivasyon sağlayacağını düşünüyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 19.12.2015 : 13:09

Etiketler : Ebru    Şallı    İzmirli    Kadınlarla    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

7206
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN