Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Modanın Kalbi Buca’da Atacak

Modanın Kalbi Buca’da Atacak
Ünlü tekstil markalarının en uygun fiyata satılacağı Buca Tekstil Pazarı PABUC 24 Aralık'ta hizmete giriyor. Tekstil ve konfeksiyondaki son moda ve trendlerin sergileneceği ve her Perşembe Buca Pazaryeri’nde kurulacak olan PABUC, ''Ne fiyattan ne kaliteden vazgeçmem'' diyen moda severler için festival alanı gibi bir tekstil pazarı olacak.

 

Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR ekonomik kriz nedeniyle alım gücü iyiden iyiye düşen vatandaşa bir nebze olsun katkıda bulunacak, tekstil ve konfeksiyona yönelik Buca Tekstil Pazarı PABUC’u 24 Aralık’ta faaliyete sokuyor. 
 
Gıdanın satılmayacağı, giyim, ev tekstili, ayakkabı, bijuteri gibi ürünlerin uygun fiyatla son tüketiciye sunulacağı pazarda, ünlü markaların ihraç fazlası ürünleri yer alacak. Modaya dair her şeyi uygun fiyat, yüksek kalite avantajıyla satılacağı PABUC Bucalıların yanında İzmirlilerinde cazibe merkezi olacak. 
 
Ücretsiz servis
 
Her Perşembe Buca Pazar yerinde kurulacak ve Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR tarafından kurulan ve işletilen Pazar için saat başı, Buca Koop (Pehlivanoğlu marketi önü), Toki (Barış Gross market önü), Gediz (Sevgi Yolu girişi), Evka – 1 (Migros önü, Yedigöller üstü) ve Yıkık Kemer’den (Park önü) ücretsiz servis kaldırılacak.
 

Yayın Tarihi : 19.12.2015 : 10:46

Etiketler : haber    haberler    pabuc    bucamar    modanın kalbi bucada atacak    buca    tekstil    pazar    kanalben    ben tv       


Yorumlar

5371
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN