Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bunalımdaki Genci Psikolog İkna Etti

Bunalımdaki Genci Psikolog İkna Etti
Siirt’te henüz belirlenemeyen nedenle bunalıma giren Yusuf K. kuru sıkı tabancayla havaya ateş açınca, olay yerine kar maskeli özel harekat timleri sevkedildi. Yusuf K.’nın cinnet geçirdiği öğrenilince olay yerine çağrılan psikologla 1 saat süren görüşmeden sonra ikna edildi. 

 

Yeni Mahalle Hami Efendi Caddesi üzerindeki 1520 numaralı sokaktaki bir binanın 3’üncü katında ailesiyle yaşayan 20 yaşındaki Yusuf K. henüz bilinmeyen sebeple babasıyla tartışmaya başladı. Tartışma sonrasında cinnet geçirdiği iddia edilen Yusuf K., kuru sıkı tabancasıyla havaya ateş açtı. Silah seslerini duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine kar maskeli özel harekat timleri ile keskin nişancı polisler sevkedildi. Olayın terör meselesi olmadığının anlaşılması üzerine, olay yerine psikolog çağrıldı.
 
Emniyet Müdürlüğü’nde görevli psikologun olay yerine gelmesinden sonra Yusuf K. ile yaklaşık 1 saat görüştü. Yapılan görüşmeden sonra ikna edilen Yusuf K., kendisine ve çevresine zarar verilmeden etkisiz hale getirildi. Yusuf K. daha sonra, ifadesinin alınması için psikolog eşliğinde Yeni Mahalle Polis Karakolu’na götürüldü.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 19:58

Etiketler : Siirtte    Bunalıma    Girip    Ateş    Eden    Genci    Psikolog    İkna    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7522
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN