Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mete Uğuz Toprağa Verildi

Mete Uğuz Toprağa Verildi
Ege İhracatçı Birlikleri geçmiş dönem başkanlarından ve ihracat camiasının duayenlerinden olan, önceki gün yaşamını yitiren 63 yaşındaki Mete Uğuz son yolculuğuna uğurlandı.

 

Ege İhracatçı Birlikleri’nde 2001-2003 yılları arasında Başkanlar Kurulu Başkanlığı, 1998-2003 yılları arasında ise Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüten Mete Uğuz için Ege İhracatçı Birlikleri’nde cenaze töreni düzenlendi. Törenine eski Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, Türkiye İhracatçılar Meclisi Onursal Başkanı Oğuz Satıcı, TÜSİAD Başkan Yardımcısı ve Ege İhracatçı Birlikleri Geçmiş Dönem Başkanlar Kurulu Başkanı Şükrü Ünlütürk, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkan Yardımcısı Emre Kızılgüneşler, Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Jak Galiko, Ege Tütün İhracatçıları Birliği Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Jak Eskinazi, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukadder Özden, Ege İhracatçı Birlikleri geçmiş dönem Başkanlar Kurulu Başkanları Hasan Çelebioğlu, Servet Eröcal, Mustafa Türkmenoğlu, Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Kaptan Kılıç, Mete Uğuz’un ailesi, dostları, Ege İhracatçı Birlikleri ve MD Tekstil Ltd. Şti. çalışanları katıldı.
 
Törende konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, Mete Uğuz’un yol gösterici, herkese örnek bir işadamı olduğunu söyledi. Mete Uğuz’un ailesi adına söz alan kızı Aytuğ Uğuz Güraydın ise, babasının 62’inci yaş gününde kendisinin anne olduğunu anlattı. Kısa süre önce kızının birinci doğum günü ile babası Mete Uğuz’un yaş gününü birlikte kutladıklarını dile getiren Güraydın, "Keşke torunuyla daha fazla vakit geçirebilseydi" dedi.
 
Evle ve dört çocuk babası Mete Uğuz’un cenazesi daha sonra, Bostanlı Beşikçioğlu Camii’ne getirildi. Burada ikindide kılınan cenaze namazı sonrasında Urla Güvendik Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 16:45

Etiketler : Mete    Uğuz    Toprağa    Bölge   


Yorumlar

4962
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN