Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İZMA Şimdi Mavişehir'de

İZMA Şimdi Mavişehir'de
İzmir'de ''Keşfet Kendini'' sloganlıyla yola çıkan Bahar Almaç ve Güvenç Birer, İzmir Müzik Akademisi'ni iki yıl önce Alsancak'ta kurdu.

 

7'den 70'e her yaş grubununa müzik eğitimi veren İZMA, enstrüman eğitimlerinin yanı sıra, konservatuar ve güzel sanatlar liseleri ve fakültelerinin müzik bölümlerine öğrenci hazırlıyor. 4 ayrı dalda açtıkları koro çalışmalarıyla herkesin sosyal aktivitelerden de faydalanmalarını sağlıyor ve dönem sonu düzenlediği konserlerle de kursiyerlerine sahne tecrübesi yaşatıyor.
 
 
Geçtiğimiz günlerde 2.kuruluş yıl dönümlerini kutlayan İZMA, İkinci yılında, ikinci şubesini de Mavişehir Park Yaşam Ofisi'nde hizmete açtı. Özellikle çocuk yaş grubunun gelişimine katkı sağladığı bilindiğinden muhakkak bir müzik aleti çalmaları gerektiğini vurgulayan Bahar Almaç ve Güvenç Birer, büyük küçük demeden bir çok kişinin bir enstrüman çalabilmesine ve verdikleri eğitim çerçevesinde İzmir'de kaliteli bir müzik eğitimi ile müzikseverlere katkı sağladıklarını belirterek "Çok yakında yeni projelerimizle karşınızda olacağız. Sizler de dilediğiniz zaman İZMA ailesine katılabilirsiniz" dedi.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 16:28

Etiketler : İzmir    Keşfet Kendini    slogan    Bahar Almaç    Güvenç Birer    İzmir Müzik Akademisi    alsancak    İZMA    eğitim    güzel sanatlar    mavişehir   


Yorumlar

4490
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN