Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Lösemili Çocuklar İçin Eğlence

Lösemili Çocuklar İçin Eğlence
Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde lösemi hastası çocuklar için etkinlik düzenlendi. Koridor ve odaların süslendiği etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

 

Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tedavileri devam eden lösemi hastası çocukların morallerini yüksek tutmak amacıyla etkinlik düzenlendi. Hastanede düzenlenen etkinliğe, tedavileri süren ve daha önce taburcu olan lösemili çocuklar ve aileleri katıldı. İsmet Paşa İlkokulu öğrencilerinin de katıldığı etkinlikte, hasta çocuklara kitap ve oyuncak hediye edildi, Palyaço ve çizgi film karakterlerinin kostümlerini giyen hastane çalışanları, hasta çocuklarla müzik eşliğinde uzun süre eğlendi.
 
Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, çocukların morallerini yükseltip, hasta psikolojisinden kurtarmak için eğlence etkinliği yaptıklarını belirterek, "Bizler burada tedavinin yanın sıra çocukların yüzünü güldürmek onlara moral vermek adına böyle bir etkinlik düzenlemeyi uygun gördük. Geleceğimiz olan çocukların mutlu olması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 16:08

Etiketler : Şanlıurfada    Lösemili    Çocuklar    İçin    Eğlence    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2787
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN