Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hediyelikler Kadın Kooperatifinden

Hediyelikler Kadın Kooperatifinden
Karşıyaka Belediyesi Üretici Kadın Kooperatifi, bu yıl 26. kez kapılarını açan SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri’nde stant açtı. Karşıyakalı kadınların el emeği göz nuru ile ürettiği hediyelik eşyalar ilgi topladı.

 

 
Kadınların sosyal ve ekonomik yaşamına katkı sağlamak adına yaklaşık iki yıl önce Üretici Kadın Kooperatifi’ni kuran ve çeşitli kermesler aracılığıyla el emeği göz nuru ürünleri alıcılarla buluşturan Karşıyaka Belediyesi, bu kez 30 Aralık’a kadar açık kalacak SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri’ne konuk oldu. Açılan 104 metrekarelik stantta, Karşıyakalı kadınların ürettiği hediyelik eşyalar, kurabiyeler, örgü ve el işi ürünler satışa sunuldu. Kadınların standı, en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu.
 
Hem üreten hem de satarak ev ekonomisine katkı sağlayan Karşıyakalı kadınlar, 18- 21 Aralık tarihleri arasında Bostanlı Pazaryeri’nde yapılan Hamsi Şöleni ve 24- 27 Aralık’ta gerçekleşecek Siirtliler Günü Etkinlikleri kapsamında da satış yapacak. El emeğini kazanca dönüştüren kooperatif üyeleri, 25- 30 Aralık tarihlerinde de Karşıyaka Çarşı girişinde Hediyelik Eşya Günleri düzenleyecek.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 13:16

Etiketler : Hediyelikler    Kadın    Kooperatifinden    Bölge   


Yorumlar

7974
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN