Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türküler Deniz İçin Söylendi

Türküler Deniz İçin Söylendi
İzmir’in Bergama İlçesi’nde Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nde bağlama öğreticisi olarak görev yapan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi Deniz Güneş’in ölümünün birinci yılında düzenlenen etkinlikte, sevdiği türküler seslendirildi.

 

 
Afyon’da, 17 Aralık 2014 tarihinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Bergama Belediyesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nde bağlama öğreticisi olarak görev yapan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi Deniz Güneş ölümünün birinci yılında düzenlenen etkinlikte anıldı. Deniz ile ilgili anıların anlatıldığı anma etkinliğine Bergama Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hakan Ergüner, CHP’li Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’in eşi Meltem Gönenç ile Deniz Güneş’in akrabaları ve çok sayıda arkadaşı katıldı.
 
Bergama Belediyesi, Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bergama Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Tahtacı Kültür Eğitim Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği ve Bergama Kültür Sanat Turizm Folklor Gençlik Derneği’nin (BEFEM) katkılarıyla Bergama Yusuf Kemalettin Perin Kız Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte Deniz’in sevdiği türküler hep bir ağızdan seslendirildi. Koro Şefi Mahir Yazıcı’nın eşliğinde seslendirilen türkülerle salonu dolduran izleyiciler duygusal anlar yaşadı. Etkinliğin sonunda eğitimi nedeniyle yurt dışında olan Deniz’in ağabeyi Eren Güneş’in, Deniz için yazdığı mektup salondakilere duygulu anlar yaşattı.
 

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 12:22

Etiketler : Türküler    Deniz    İçin    Söylendi    Flaş    Haber   


Yorumlar

1604
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN