Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sosyal Medyada Tanıştıkları Kıza Tecavüz İddiası

Sosyal Medyada Tanıştıkları Kıza Tecavüz İddiası
Adana’da sosyal medyada tanıştıkları 16 yaşındaki Y.M. ile zorla ilişkiye girdikleri ileri sürülen Halil Y., Sami Ö. Süleyman Ö. ile Halil A., gözaltına alındı. Farklı dönemlerde genç kızla birlikte olduğu ileri sürülen şüpheliler suçlamayı kabul etmedi.

 

 
İddiaya göre, lise öğrencisi Y.M., sosyal medyadan tanışıp arkadaş olduğu Halil Y.’nin cinsel istismarına maruz kaldı. Y.M.’nin ailesinin tehdidi üzerine Halil Y., genç kızla dini nikah yapıp birlikte yaşamaya başladı. Şiddet gören Y.M., 6 ay sonra ailesinin evine döndü. Bu sırada genç kız, yine sosyal medyada tanıştığı Süleyman Ö.’nün ardından Sami Ö. ve Halil A.’nin cinsel tacizine uğradı. Y.M. ile birkaç kez birlikte olan Sami Ö. ile Halil A., genç kızı tehdit ederek, "Arkamızda örgüt var, bizimle birlikte olurken senin görüntülerini çektik. Başkalarına anlatırsan, internete koyar seni de aileni de rezil ederiz" diyerek tehdit etti. Evine dönen Y.M., durumu ailesine anlattı.
 
Genç kızın ailesi şikayetçi olunca Halil Y., Süleyman Ö., Sami Ö. ve Halil A. gözaltına alındı. 4 şüpheli de ifadesinde Y.M. ile sosyal medya üzerinden tanıştıklarını, genç kızın kendilerine arkadaşlık teklifi yaptığını ileri sürüp cinsel istismar suçlamasını kabul etmedi. Şüphelilerden Halil Y. ile Sami Ö. tutuklanırken, diğer 2 şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 
Y.M. ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı yurda yerleştirilerek koruma altına alındı.

Yayın Tarihi : 18.12.2015 : 11:21

Etiketler : Sosyal    Medyada    Tanıştıkları    Kıza    Tecavüz    İddiası    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7235
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN