Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


17 PTT Şubesi Soyan Zanlı Yakalandı

17 PTT Şubesi Soyan Zanlı Yakalandı
İstanbul’da 17 PTT şubesi ile 2 marketten yaklaşık 170 bin liralık soygun gerçekleştirdiği iddia edilen zanlı, yeni bir PTT soygunu yapmaya hazırlanırken suçüstü yakalandı. Zanlıyla birlikte, olaylarda kullandığı tabanca ve kar maskesi de ele geçirildi.

 

İstanbul polisi, birbiri ardına meydana gelen PTT şubesi gaspları üzerine soruşturma başlattı. 3 Mart-4 Aralık 2015 tarihleri arasında meydana gelen PTT soygunlarıyla ilgili güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen dedektifler şüphelinin kimliğini tespit etti. Polis, şüpheliyi yakalamak için PTT şubeleri önünde pusu kurdu.
 
SUÇÜSTÜ YAKALANDI
 
Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan bir PTT şubesi önüne gelen şüpheli Kemal D. (36), Sultangazi Emniyet Müdürlüğü ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonuyla gözaltına alındı.
 
Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Kemal D.’nin, tek başına kar maskesi ve silahla girdiği Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Eyüp, Bayrampaşa ve Zeytinburnu ilçelerindeki 17 PTT şubesi ile 2 markette silahlı gasp olaylarını gerçekleştirdiği tespit edildi. Kemal D.’nin bu soygunlar sırasında yaklaşık 170 bin lira aldığı öğrenildi.
 
Polis sorgusunun ardından Kemal D. adliyeye sevk edildi.

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 18:57

Etiketler : Tek    Başına    Ptt    Şubesi    İle    Marketi    Soyan    Zanlı    Yakalandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3735
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN