Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka'da Dümene Diniz mi Geçecek?

Karşıyaka'da Dümene Diniz mi Geçecek?
Karşıyaka'da 22-29 Aralık'ta yapılacak olağanüstü kongre öncesi camianın önemli isimlerinin yanı sıra kulübe dışarıdan mali kaynak aktaran iş adamı Erdal Acar'ın desteğini alan eski Başkan Fatih Diniz, Yaşar Holding yönetimiyle de görüştü.

 

Yıllardır kulübün en büyük destekçisi olan ve bu sezon sponsoru olduğu Pınar Karşıyaka'ya 4 milyon Euro veren holdingden gelen davet üzerine gerçekleşen görüşmeye Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar ile Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı'nın katıldığı öğrenildi.
 
Yaşar Holding'le olumlu bir görüşme gerçekleştirildiği bildirilen ve bugün kulübü de ziyaret eden Fatih Diniz'in adaylığını hafta başında açıklaması beklyeniyor. Diğer yandan genel kurul öncesi Erdal Acar'ın desteğini Diniz'e kaptıran eski yönetici Mutlu Altuğ da temaslarını sürdürüyor. "Henüz resmi bir aday yok. Ben aday olacakmış gibi çalışıyorum" diyen Altuğ, "Şartlar oluşursa, göreve talip olurum. Söylediğim gibi bu dönemde tek adaylı seçimden yanayım. Başka aday çıkarsa konuyu değerlendiririm" şeklinde konuştu.

Yayın Tarihi : 17.12.2015 : 15:27

Etiketler : karşıyaka    fatih diniz    erdal acar    mutlu altuğ    cihan büyükoral    selim yaşar       


Yorumlar

2731
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN